MorTilki.Com

Bollywood Yıldızı Aamir Khan, Ülkesinde Sıra Dışı Bir Yardım Kampanyasına İmza Attı

Bollywood Yıldızı Aamir Khan, Ülkesinde Sıra Dışı Bir Yardım Kampanyasına İmza Attı

55 yaşındaki Hintli ünlü oyuncu Aamir Khan, salgın nedeniyle maddi zorluklar yaşayanlar için başlattığı yardım kampanyası ile gündemde. Oyuncu, başvuru yapan herkese 1 kilogram un yardımı yapılacağını duyurmuştu. Söz konusu yardımı yetersiz bulan birçok kişi, yardımdan faydalanmak istemedi. Dağıtılan paketleri alan gerçek ihtiyaç sahipleri ise un paketlerini açınca beklenmedik bir sürprizle karşılaştı.

Hindistan sinema sektörünün ünlü isimlerinden Aamir Khan, başarılı oyunculuğunun yanı sıra cömert kişiliğiyle de tanınıyor. Oyuncu, zekice planladığı yardım kampanyası ile sosyal medyada günün en çok konuşulan ismi oldu.

Ödüllü Bollywood yıldızı, geçtiğimiz günlerde koronavirüs salgını nedeniyle zor durumda olan aileler için birer kilogramlık un paketleri dağıtacağını söylemişti. Aamir Khan, dağıtımı yapılacak un paketlerinin içinde 15 bin rupi tutarında nakit para yardımı olduğunu herkesten gizledi.

Birçok vatandaş, 1 kilogram un yardımını yetersiz bularak kampanyaya ilgi göstermedi. Paketleri alan gerçek ihtiyaç sahipleri ise evlerinde un paketlerini açında içerisinde para olduğunu fark etti.

Un yardımı alanlar, karşılaştıkları sürprizin ardından çok mutlu olduklarını, 15 bin rupi‘nin ( yaklaşık 1.400 TL) bu günlerde kendileri için çok önemli olduğunu ve Aamir Khan’ın bu yardımı sayesinde evlerinin birçok ihtiyacını karşılayabileceklerini ifade ettiler.

Aamir Khan’ın akıllıca düşünerek düzenlediği kampanya, bir süre sonra sosyal medyada gündeme geldi ve kullanıcılar; yardımın gerçekten ihtiyacı olanlara ulaştığı yönünde yorumlarda bulunarak oyuncuyu bu davranışından dolayı tebrik etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ