MorTilki.Com

Kuşum Aydın, Hamile Olan Sevgilisini Bulmak İçin Müge Anlı’ya Başvuracak

Kuşum Aydın, Hamile Olan Sevgilisini Bulmak İçin Müge Anlı’ya Başvuracak

Kuşum Aydın lakabıyla bilinen Muharrem Aydın Uğurlular, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkma kararı aldı. 54 yaşındaki Kuşum Aydın, gençlik yıllarında tanıştığı ve kendisinden hamile kaldığını iddia eden yabancı uyruklu sevgilisini bulmaya çalışacak.

Tv ekranlarının güler yüzlü ünlülerinden Kuşum Aydın‘ın Müge Anlı’ya başvurma kararı magazin gündemine bomba gibi düştü. Gerçek ismi Muharrem Aydın Uğurlular olan Kuşum Aydın, faili meçhul cinayetleri ve kayıp insanları araştıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkacak.

İddialara göre, Kuşum Aydın üniversite yıllarında İsviçreli bir kızla tanışmış ve kısa süre sonra sevgili olmuş. Sevgilisi, Aydın’dan hamile kaldığını söylemiş ancak zaman içinde bir şekilde ayrı düşmüşler. Şu an 54 yaşında olan Kuşum Aydın, yakın çevresine ”33 yaşında çocuğum olabilir” diyormuş.

Atv ekranlarının beğenilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 3 Nisan Cuma günü yayımlanan son bölümüyle ekrana gelmişti. Pandemi sürecinde programa ara verildi ve ne zaman başlayacağı ise henüz netlik kazanmadı. Programın başlamasının ardından, Kuşum Aydın İsviçreli eski sevgilisini bulmak için Müge Anlı‘dan yardım isteyecek.

Kuşum Aydın Kimdir?

Gerçek ismi Muharrem Aydın Uğurlular olan Kuşum Aydın, 1 Temmuz 1966 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Cam Bölümü ve Tekstil Sanatları Bölümü’nü başarıyla bitirdi. Sonrasında ise İstanbul Üniversitesi’nde işletme iktisadı eğitimi aldı.

1998 senesinde ”Mutlu Yıllar Kuşum” isimli bir albüm çıkardı. Bu albümden sonra Kuşum Aydın lakabıyla tanınmaya başladı. Pop şarkıcısı, söz yazarı ve program sunucusu olan Uğurlular, Aydın Havası, Mutlu Yıllar Kuşum, Kanki, Kırmızı Kart, Şeker, Pardon Canım Aydın Ben, Evlenme, Kaymaklı Pasta, Doğum Günü Şarkısı ve Moda isimli 10 albüm çıkardı. Aynı zamanda gündüz kuşağı programlarının aranan yüzü haline geldi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ