MorTilki.Com

Kim Kardashian’ın Sözde Ermeni Soykırımı Paylaşımına Demet Akalın’dan Cevap: Biz Barbar Değiliz!

Kim Kardashian’ın Sözde Ermeni Soykırımı Paylaşımına Demet Akalın’dan Cevap: Biz Barbar Değiliz!

Dünyanın en popüler isimlerinden biri olan Kim Kardashian, sosyal medya üzerinden haddini aşan açıklamalarda bulundu. 1915 olaylarıyla ilgili yaptığı skandal paylaşımda Türklerin yaptığı ”sözde” Ermeni soykırımından bahsetti. Kardashian’ın asılsız iddialarına ilk tepki Demet Akalın’dan geldi.

Ermeni asıllı Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian her fırsatta Türk düşmanlığını dile getirerek adeta öfke kusuyor. Son yaptığı Instagram paylaşımında yine şoke edici sözlere imza attı. 1915 Ermeni olayları hakkında peş peşe 7 paylaşım yapan Kardashian, ”Toplamda 1,5 Milyon Ermeni öldürüldü. Osmanlı Türkleri kadın ve çocukları da öldürdü” İfadelerini kullandı.

Biz Barbar Değiliz!

Skandal paylaşım sonrası, Kardashian’ın 170 Milyona yakın takipçisi bulunan Instagram sayfası şikayet yağmuruna tutuldu. Binlerce Türk, iddiaların asılsız olduğunu yaptıkları sert yorumlarla dile getirdi. Diğer yandan, Kardashian’ın hadsiz paylaşımına Türk ünlülerden ilk tepki Demet Akalın‘dan geldi. Akalın, “Şöyle okkalı bir İngilizce ile yardım ettiğimiz ülkeleri yazsanıza Kim’i etiketleyeceğim. Biz barbar değiliz” dedi.

Kardashian Daha Önce Amerikan Senatörleriyle Görüşmüştü

Bilindiği gibi 1915 yalanı Amerika tarafından resmi olarak tanınmıştı. Bu olayın ardında ”Ermenistan’ın gizli silahı” Kim Kardashian’ın olduğu tüm dünyaca biliniyor. Nitekim, Kardashian Amerikalı Senatörleri etkilemek amacıyla tek tek görüşerek Temsilciler Meclisi’nde tasarının kabul edilmesi adına çaba göstermişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ