MorTilki.Com

Duygu Özaslan’ın Kitap Okurken Çekilmiş Yatak Pozlarına Takipçilerinden İlginç Tepkiler

Duygu Özaslan’ın Kitap Okurken Çekilmiş Yatak Pozlarına Takipçilerinden İlginç Tepkiler

Son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken ve sürekli eleştiri alan YouTuber Duygu Özaslan, yatağında kitap okurken verdiği pozları Instagram hesabında yayınladı. Özaslan’ın bu paylaşımı, yine takipçilerinin tepki ve eleştirilerine maruz kaldı.

Salgın nedeniyle evde kitap okuyarak vakit geçirdiğini ifade eden Duygu Özaslan, takipçileri için kitap tavsiyesinde bulunmayı ihmal etmedi. Özaslan, ünlü yazar Paulo Coelho’nun Simyacı romanını ve Oruç Aruoba’nın bütün kitaplarını önerse de kimseyi kitap okuduğuna inandıramadı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, söz konusu paylaşımı; “Kitap okumadığını hepimiz biliyoruz“, “O pozisyonda kitap okumak imkansız“, “Fotoğrafı çekildikten sonra kitabı fırlatıp atmıştır” şeklinde yorumladı.

YouTube kanalında yayınladığı makyaj videoları ile tanınan 29 yaşındaki Özaslan, geçtiğimiz günlerde bir videosunda sahanda yumurtanın Türkçe’sini unutunca sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Mutfakta kahvaltı hazırladığı anları takipçileriyle paylaşan Duygu Özaslan, “Şimdi sunny side up yapacağım, bunun Türkçesi neydi ya? Kırılmış yumurta mı?” şeklindeki ifadeleri nedeniyle birçok eleştiri almıştı.

Instagram’da 1 milyon 700 bin kişi tarafından takip edilen Özaslan, bu sözleri nedeniyle sosyal medyada alay konusu haline gelmişti. Özaslan’ı ti’ye alan isimlerden birisi de oyuncu Nurgül Yeşilçay olmuştu.

Sosyal medya hesabında bir video paylaşan Nurgül Yeşilçay, “Merhaba bugün sizlere french toast yapacağım. French toast’un Türkçesi ne ya? Siz ne diyorsunuz pis fakirler buna?” diyerek Özaslan’ın konuşmalarını ti’ye almıştı.

Duygu Özaslan, Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflardaki marka takıntısı nedeniyle de bazı takipçilerinden “Ödün koptu di mi?” şeklinde birçok yorum alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ