MorTilki.Com

Kim Kardashian, Bir Günde 14 Milyon TL Kazandı

Kim Kardashian, Bir Günde 14 Milyon TL Kazandı

Sosyal medya paylaşımlarıyla dillerden düşmeyen Kim Kardashian, Instagram’da yayınladığı cesur pozlar kadar servetiyle de konuşuluyor. Ünlü magazin yıldızının imzasını taşıyan korse ve iç giyim markası, sadece bir günde 14 milyon TL gelir elde etti.

Instagram’da 160 milyonu aşkın kişi tarafından takip edilen Kim Kardashian, kazancıyla duyanları şaşkına çeviriyor. Fenomenin geçtiğimiz yıllarda kurduğu iç çamaşırı firması, kısa süre içerisinde ABD’nin en popüler markalarından birisi haline geldi.

Sosyal mecralardaki popülaritesini iyi değerlendirmeyi başaran Kardashian, yeni tasarladığı iç çamaşırı kreasyonunu geride bıraktığımız günlerde tanıtmıştı. Söz konusu paylaşım, kısa sürede 3 milyona yakın beğeni almış ve hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılanmıştı.

Kim Kardashian, farklı ten renkleri için üretilen korse ve iç çamaşırlarının dekolteli kıyafetler için uygun olduğunu ve iz bırakmadığını söylemişti. Tanıtılan bu ürünler 24 saat içinde rekor sayıda sipariş aldı ve magazin yıldızına 2 milyon dolar kazandırdı.

Salgın nedeniyle tüm vaktini eşi ve çocuklarıyla birlikte evde geçiren Kim Kardashian, geçtiğimiz hafta 5. çocuk dedikodusuyla gündeme gelmişti.

Sonraki günlerde yeni bir açıklama yapan sosyal medya yıldızı, evden çıkamaması nedeniyle dört çocuğuyla ilgilenmekte zorlandığını ve yeni çocuk fikrini bu nedenle erteleme kararı aldığını söylemişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ