MorTilki.Com

İdil ve Mert Fırat Çiftinden Müjdeli Haber: Bebek Bekliyoruz!

İdil ve Mert Fırat Çiftinden Müjdeli Haber: Bebek Bekliyoruz!

2018 yılında nikah masasına oturan Mert Fırat ve İdil Fırat çiftinden müjdeli haber var! Ünlü çift, sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaparak bebek beklediklerini duyurdu.

39 yaşındaki başarılı oyuncu Mert Fırat ve eşi İdil Fırat bebek bekliyor. 2018 yılının Eylül ayında Çeşme’de nikah masasına oturan çift, sevindirici haberi sosyal medya üzerinden hayranlarıyla paylaştı. Mert Fırat Instagram hesabından yaptığı duyuruda;

Gönül isterdi ki daha sağlıklı ve huzurlu günlerde sevdiklerimize sarılarak müjdeli haberi verelim, fakat bir karantina gününe kısmet oldu. Biz bebek bekliyoruz. Oldukça heyecanlı ve mutluyuz. Kalbinden iyilik geçen, iyilikten beslenen, heyecanımızı paylaşan ve güzel dileklerini ileten herkese çok teşekkürler ve kucak dolusu sevgiler. Biz bu heyecanı yaşarken kötülüğü mezhep edinmiş kişilerce bilinçli yapılan asılsız karalamalara karşı da yasal süreci başlattığımızı bu vesileyle bildirelim. Herkese sevdikleriyle birlikte sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.” İfadelerini kullandı.

Mert Fırat Kimdir?

10 Ocak 1981 Ankara doğumlu olan Mert Fırat, 80’li yılların arabesk sanatçılarından Nihat Fırat’ın oğludur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümünden mezun olan Fırat, ilk kez 2000 yılında Bizim Evin Halleri isimli diziyle Tv dünyasına adım attı. Binbir Gece isimli dizi ile kariyerindeki asıl çıkışı gerçekleştirdi.

20’ye yakın dizi ve sinema filminde başarıyla rol alan Fırat, birçok tiyatro oyunu için sahneye çıktı. Atlıkarınca ve Başka Dilde Aşk senaryolarını yazdı. En iyi senaryo ve en iyi erkek oyuncu dallarında çeşitli ödüllere layık görüldü. 2018 yılında İdil Fırat ile evlenerek dünya evine girdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ