MorTilki.Com

Oyuncu Aslı Enver, Basketbolcu Kerem Tunçeri ile Yeni Bir Aşka Yelken Açtı

Oyuncu Aslı Enver, Basketbolcu Kerem Tunçeri ile Yeni Bir Aşka Yelken Açtı

Televizyon projelerindeki oyunculuğu kadar özel hayatıyla da sık gündeme gelen Aslı Enver, iddialara göre 41 yaşındaki basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk yaşamaya başladı. Şarkıcı Murat Boz ile yollarını geçtiğimiz aylarda ayıran oyuncunun yeni ilişkisi, magazin gündeminde günün en çok konuşulan dedikodusu oldu.

35 yaşındaki sevilen oyuncu Aslı Enver, Murat Boz ile olan dört yıllık beraberliğini 2019 yılının Ekim ayında sonlandırmıştı. Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Enver’in, bir aya yakın bir süredir Kerem Tunçeri ile aşk yaşadığı söylenmekte.

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa isimli magazin programında gündeme gelen haberde; Aslı Enver ve Kerem Tunçeri ikilisinin bir süredir birlikte olduğu ve bu ilişkiyi herkesten sakladıkları iddia edildi.

Çift, söylentilere göre ortak arkadaşlarının bir ay önce evinde düzenliği partide ilk defa bir araya geldi. Kerem Tunçeri ve Aslı Enver’in bu ev partisinde başlayan arkadaşlığı, aradan bir süre geçtikten sonra aşka dönüştü.

Salgın nedeniyle dışarıda buluşarak vakit geçirmeye pek fırsat bulamayan ikili, söz konusu iddialara göre son günlerde sürekli telefonlaşıyor ve yaşadıklarının ilişkinin ortaya çıkmaması için büyük çaba sarf ediyor.

Bazı sosyal medya paylaşımları sonrası akıllarda soru işaretleri bırakan Aslı Enver’in, iki ay önce kendisi gibi oyuncu olan Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte olduğu söylenmişti. Birkaç kez birlikte yemeğe çıkan ikili, aralarında bir elektriklenme olmayınca bir daha görüşmemeye karar vermişti.

Aslı Enver’in yeni sevgilisi Kerem Tunçeri, eski bir milli basketbolcudur. 2007 yılında Tuba Çıkrıkçı ile evlenmiştir ve bir çocuk sahibidir. 2013 yılında eşinde ayrılan Tunçeri’nin adı, sonraki yıllarda Aslışah Alkoçlar, Çağla Şıkel, Tuğçe Aral, Eda Taşpınar, Gamze Balım, Sinem Ökten, Tuvana Türkay, Gamze Topuz ve Melis Babadağ gibi ünlü isimlerle anılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ