MorTilki.Com

Johnny Depp’in Yeni Açtığı Instagram Hesabı, 5 Saatte 1 Milyon Takipçi Sayısına Ulaştı

Johnny Depp’in Yeni Açtığı Instagram Hesabı, 5 Saatte 1 Milyon Takipçi Sayısına Ulaştı

56 yaşındaki Amerikalı ünlü oyuncu Johnny Deep, geride bıraktığımız güne kadar sosyal medya uygulamalarını kullanmayan ünlüler arasındaydı. Hayranlarının yoğun ısrarına daha fazla sessiz kalamayan oyuncu, dün bir Instagram hesabı açarak sosyal medya dünyasında ben de varım dedi. Deep’in hesabı, kısa sürede 1 milyonu aşkın hayranı tarafından takip edilmeye başlandı.

Rol aldığı sinema projelerinde sergilediği başarılı oyunculuk performansıyla birçok ödüle layık görülen Hollywood yıldızı Johnny Deep, uzun süre sonra Instagram kullanan ünlüler kervanına katıldı. Mumlarla süslenmiş otantik bir ortamda verdiği pozuyla hayranlarına merhaba diyen oyuncu, bu haberi alan hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle platformun bir süre yavaşlamasına neden oldu.

Oyunculuğun yanı sıra müzisyenlik ve senaristlik de yapan Johnny Depp, daha önce yaptığı açıklamalarda, vaktinin kısıtlı olmasından dolayı sosyal medyaya vakit ayıramadığını belirtmişti. Ünlü aktörün şimdiye kadar kullandığı bir hesap yoktu ancak sevenleri tarafından kendisi adına açılmış profiller yüz binlerce kişi tarafından takip edilmekteydi.

Oyuncunun sıkı hayranları, @johnnydepp kullanıcı adının bir süre önce alındığı fakat hiç paylaşım yapılmadığını fark etti. Basın mensupları, bir davet çıkışı oyuncuya bu konu hakkında bazı sorular yöneltmişti. Johnny Depp, söz konusunun Instagram hesabının menajeri tarafından daha önce alındığını ancak kullanmadığını söylemişti.

Johnny Depp, koronavirüs salgını nedeniyle projeleri ertelemek zorunda kaldı ve geride bıraktığımız gün Instagram hesabında paylaşımlar yapmaya karar verdi. Şimdilik sadece 2 gönderi paylaşan oyuncu, Instagram’da şimdiden 90 kişiyi takip etmeye başladı. Depp’in takip ettiği kişilerin arasında birçok meslektaşı ve güzellikleriyle ün salan modeller bulunuyor.

Salgın nedeniyle bütün vaktini evde geçiren oyuncunun ilk paylaştığı video, saatler içinde 1.3 milyon görüntüleme sayısına ulaştı. Karayip Korsanları film serisiyle yıldızı parlayan Johnny Depp, yeni sinema filmlerine ait gelişmeleri ve alt yapısı kendisi tarafından hazırlanan müzik projelerini, ilerleyen günlerde Instagram hesabından paylaşacak. Johnny Depp’in resmi Instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşmanız mümkün.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Collaboration with my dear friend @jeffbeckofficial . Link in Bio

Johnny Depp (@johnnydepp)’in paylaştığı bir gönderi ()

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ