MorTilki.Com

Survivor Berkan’ın Sevgilisi Lale Onuk, Sosyal Medya Paylaşımlarıyla Olay Oldu

Survivor Berkan’ın Sevgilisi Lale Onuk, Sosyal Medya Paylaşımlarıyla Olay Oldu

Survivor 2020 sezonunun başarılı yarışmacılarından Berkan Karabulut, programın geride bıraktığımız gün ekrana gelen bölümünde Gönüllüler takımına geçmiş ve eski takım arkadaşlarıyla olan veda konuşmasıyla sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı. Sevgilisi Lale Onuk, bu kararın ardından Berkan ile önceden çekilmiş fotoğrafları Instagram hesabında yayınlayarak yarışmacıya destekte bulundu. İkilinin pozları, kısa süre sonra Twitter’da çok konuşulanlar listesine girdi.

Yayınlanan her bölümüyle reytingleri altüst eden Survivor 2020’nin birleşme partisi, geçtiğimiz günlerde renkli görüntüler eşliğinde gerçekleşti. Programın sunucusu Acun Ilıcalı, takımların eşitlenmesi için oyuncu kadrosunda bazı değişikler yapılacağını açıklamıştı. Ünlüler takımında yarışan Berkan, bu kararın ardından rakip takımdaki Yunus Emre ile yer değiştirdi.

İzleyiciler, yapılan bu değişikliğin ardından Twitter’da yaptıkları yorumlarla bu isimlere destekte bulundu. Yarışmacılardan Berkan Karabulut’un sevgilisi Lale Onuk‘da, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Berkan’a destek oldu.

Sevgilisi Berkan’ı yarışmaya uğurlarken çekilmiş bir fotoğrafını “Nerede olursan ol, kalbim hep seninle.” notuyla yayınlayan Onuk, bu paylaşım sonrası sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Berkayı’ı destekleyen Survivor izleyicileri, gönderinin altına ikilinin çok yakıştığı yönünde yorumlar yaptı.

26 yaşındaki Survivor yarışmacısı Berkan, yapılan bu değişiklik sonrası; öğrencilik yıllarında 11 defa okul değiştirdiğini, 6 ayrı basketbol takımında oynadığını ve bu tür değişikliklere alışkın olduğunu söyleyerek eski takım arkadaşlarına veda etmişti.

Lale Onuk, 2 yıldır devam eden ilişkilerinin nasıl başladığını canlı yayında anlatı. Berkan ile 10 yıldır tanıştıklarını ama o zamanlar şişman olduğu için kendini çirkin hissettiğini belirten Onuk, 2018 yılında kız arkadaşı ile gittikleri bir yerde onunla yeniden karşılaştıklarını ve Berkan’ın kendisini tanıyarak ‘Hala çok güzelsin‘ demesinden sonra olayların geliştiğini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ