MorTilki.Com

Sosyete Kasabı Nusret Gökçe’den 25 Bin Takipçisine Jest!

Sosyete Kasabı Nusret Gökçe’den 25 Bin Takipçisine Jest!

Sosyete kasabı olarak bilinen Nusret Gökçe, pandemi nedeniyle zor günler geçiren hayranlarına jest yapıyor. ”Sizlerin mutluluğu benim hayat motivasyonum” diyerek toplamda 25 Bin takipçisine cep telefonu, televizyon, çamaşır makinesi ve kahve makinesi gibi çeşitli hediyeler gönderiyor.

Dünyanın birçok farklı lokasyonunda restoranları bulunan Nusret Gökçe, koronavirüs pandemisi nedeniyle zor günler geçiren hayranlarını unutmadı. Instagram üzerinden 26.9 Milyon takipçisi bulunan ünlü isim, 25 Bin kişiye çeşitli hediyeler gönderme kararı aldı.

Hediyeler arasında televizyon, çamaşır makinesi, kahve makinesi, ütü, tablet ve cep telefonu gibi elektronik eşyaların yanı sıra çok sayıda kıyafet ve Nusret bıçakları bulunuyor. Hayırsever biri olmasıyla bilinen Nusret, yaptığı yardımlar sonrası yaşadığı sevinci ”Ülkemin her bir köşesinden bana ulaşan gönül dostu 25 bin kardeşimin hayallerini gerçeği dönüştürdüğüm için bugün farklı bir huzur içerisindeyim. Sizlerin mutluluğu benim hayat motivasyonum” sözleriyle ifade etti.

Deprem Bölgesine 1 Milyon Lira Bağış Yapmıştı

36 yaşındaki Nusret Gökçe’nin hayırsever bir kişiliği olduğu biliniyor. Geçtiğimiz Ocak ayında Elazığ’da yaşanan deprem sonrası yardım kampanyasına katılan Gökçe, 1 Milyon 22 Bin Lira bağış yaparak alkış toplamıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ