MorTilki.Com

Cemal Can Canseven’in Kilolu Olduğu Eski Fotoğrafını Görenler Çok Şaşırıyor

Cemal Can Canseven’in Kilolu Olduğu Eski Fotoğrafını Görenler Çok Şaşırıyor

Survivor’un en sevilen yarışmacılarından biri olan Cemal Can Canseven’in bir zamanlar fazla kilolardan şikayetçi olduğunu biliyor muydunuz? Fit vücuduyla hafızalara kazınan 24 yaşındaki Cemal Can’ın geçen yıllara ait kilolu fotoğrafı şaşkınlık yaratıyor.

Survivor 2020’nin en renkli ve başarılı yarışmacılarından biri olan Cemal Can Canseven, daha önce sosyal medya hesabından kilolu olduğu eski fotoğrafını paylaşmıştı. Cemal Can’ın uzun zaman önce paylaştığı fotoğrafın yeniden gündem olmasıyla birlikte sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri oldu.

Cemal Can, aile bireylerinin de yer aldığı fotoğrafı, ”Tekrar söylüyorum eski şişmanların yapamayacağı hiçbir şey yoktur” notuyla paylaşmıştı. Survivor öncesinde aktif bir yaşantısı olduğu bilinen Canseven, sağlıklı bir beslenme düzeni ve sporla kilo vererek şimdiki fit vücuduna kavuşmuş.

Cemal Can ve sosyal medya fenomeni Danla Bilic’in yakın arkadaş olduğu biliniyor. Cemal Can ile uçakta yaşadığı aylar öncesine ait eğlenceli anları paylaşan Danla’nın videosu izlenme rekorları kırmıştı.

24 yaşındaki Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümü öğrencisi. Sportif bir yaşam tarzı olan Canseven’in bir dönem Dj’lik yaptığı da biliniyor. Son günlerde sosyal medyada en çok takip edilen isimlerden biri. Cemal Can’ın Instagram’da 1.4 Milyon takipçisi bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ