MorTilki.Com

Kıvanç Tatlıtuğ, Eşi Başak Dizer’in 43. Yaş Gününü Böyle Kutladı

Kıvanç Tatlıtuğ, Eşi Başak Dizer’in 43. Yaş Gününü Böyle Kutladı

36 yaşındaki oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, dört yıl önce evlendiği Başak Dizer’in doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı romantik paylaşımla kutladı. Dizer, eşinin bu paylaşıma daha önce birlikte çekilen bir fotoğraflarıyla yanıt verdi.

Rol aldığı televizyon projelerindeki başarılı oyunculuğu ile büyük hayran kitlesine ulaşan Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde koronavirüs şüphesiyle hastaneye başvurmuştu. Testi negatif çıkan oyuncu, bugün yaptığı doğum günü paylaşımıyla dikkat çekti.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, 2016 yılında hayatlarını birleştirmişti. Stilist Başak Dizer, bugün 43 yaşına girdi. Tatlıtuğ, daha önce eşiyle birlikte çekilmiş bir fotoğraf karesini “İyi ki doğdun canım benim, iyi ki sen varsın, seni seviyorum.” notuyla birlikte Instagram’da yayınladı.

Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ’un sabah yaptığı doğum günü paylaşımının ardından, “İyi ki sen de varsın özel adam.” notunu ekleyerek bir fotoğraf yayınladı ve eşine teşekkür etti.

Geride bıraktığımız günlerde kuru öksürük ve yüksek ateş şikayetleri nedeniyle hastanede karantinaya alınan oyuncu, sonraki gün bir paylaşım yapmış ve koronavirüs testinin negatif çıktığını açıklamıştı.

Hastanede yapılan incelemeler sonucu akciğerinin küçük bir bölümünde zatürre tespit edilen Tatlıtuğ, yapılacak son kontrollerinin ardından taburcu edileceğini ve tedavisinin evde devam edeceğini söylemişti.

Olayın ardından sosyal medya hesabından bir duyuru yayımlayan Başak Dizer, bu zorlu süreçte aldıkları zatürre haberine bile sevindiklerini belirterek, tedavi gören bütün hastalara acil şifalar dilediğini ve hayatını kaybeden hastalar için çok üzgün olduğunu ifade etmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ