MorTilki.Com

Sunucu Seda Akgül’ün ”Söylemezsem Olmaz” Serüveni Kısa Sürdü

Sunucu Seda Akgül’ün ”Söylemezsem Olmaz” Serüveni Kısa Sürdü

Bilindiği gibi Ece Erken geçtiğimiz ay Söylemezsem Olmaz’dan istifa etmişti. Erken’in yerine programa dahil olan sunucu Seda Akgül’de programdan ayrılma kararı aldı. Beyaz Tv ekranlarındaki sunuculuk macerası yalnızca 1 ay süren Akgül, istifa sebebini sosyal medya üzerinden açıkladı.

Geçtiğimiz Mart ayında Ece Erken‘in istifa etmesinin ardından iki yeni isim Söylemezsem Olmaz kadrosuna katıldı. Seren Serengil ve Seda Akgül‘ün Bircan Bali‘ye eşlik ettiği programda yeni bir istifa daha yaşandı. Sivri dili ve sert çıkışlarıyla gündeme gelen Seda Akgül, henüz bir aydır çalıştığı Söylemezsem Olmaz programından istifa etti.

Beyaz Tv ekranlarındaki serüveni kısa süren sunucu Seda Akgül, sosyal medya hesabı üzerinden ”Basın Açıklaması” başlığıyla bir video paylaşarak neden istifa ettiğini açıkladı. Söz konusu videoda,

“Ben zor şartlar altında görev yapıyordum; Çeşme’ye yerleşmiştim. Anne ve babam yaşlı onlara bakmam gerekiyor ve tekrar işe dönüyordum. Ancak bu hafta sokağa çıkma yasağına takıldık. Şu anda bu işin ciddiyeti bu kadar önemliyken maalesef programımız kısacık bir ara vermezken ben öncelikle ailemin sağlığını riske atmak istemiyorum çünkü gidip geliyorum… İkincisi de gerçekten sevgi ve meslek arasında düşünürsek; mesleğimi de seviyorum ama 22 yıldır yalnız yaşıyorum. Ama bu günler sevginin, aile olmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi. 2 gün önce de ben serum almıştım çünkü apart otelde kalıyorum beslenmeme de dikkat edemiyorum. Sizlerden özür diliyorum. Ben bir ay önce bu kadar ciddi düşünmemiştim. Keşke gerçekten zaruri olmayan programlar ara verebilse…” İfadelerini kullandı.

Son 1 ay içinde 2. istifanın gerçekleştiği Söylemezsem Olmaz’a yeni bir sunucu daha transfer edilip edilmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ