MorTilki.Com

Hazal Kaya’dan Dikkat Çeken Oyunculuk ve İkinci Çocuk İtirafları

Hazal Kaya’dan Dikkat Çeken Oyunculuk ve İkinci Çocuk İtirafları

Rol aldığı dizilerdeki başarılı oyunculuğu büyük hayran kitlesine ulaşan Hazal Kaya, YouTube’de yayınlanan Bu Gece isimli programın bu haftaki konuğuydu. Geçtiğimiz yılın son döneminde ilk çocuğunu kucağına alan oyuncu, anneliği çok sevdiğini ve ikinci çocuğun gelebileceğini söyledi. Kaya, geçmişte rol aldığı dizilerdeki rol arkadaşları hakkında da dikkat çeken açıklamalar yaptı.

29 yaşındaki sevilen oyuncu Hazal Kaya, kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile geçtiğimiz yıl evlenmişti. Fikret Ali adında bir oğlu olan oyuncu, sunuculuğunu İbrahim Selim’in yaptığı Bu Gece programında iş ve özel hayatına dair merak edilen soruları yanıtladı.

Koronavirüs salgını nedeniyle tüm vaktini eşi ve çocuğuyla birlikte evde geçiren Hazal Kaya, bu zorlu süreçte neler yaşadığından bahsetti. Geçtiğimiz aylardaki lohusalık döneminde 40 güne süreyle evden çıkmadığı için bu duruma alışkın olduğunu söyleyen Kaya, kendisi için değişen çok bir şeyin olmadığını belirtti. Oyuncu, salgını duyduktan sonra hemen kendini eve kapattığını ve 20 günü aşkın bir süredir hep evde olduğunu ifade etti.

Çiçeği burnunda anne Hazal Kaya, konuk olduğu programda annelik deneyimlerini de anlattı. Doğum yaptıktan sonra anne olmaya hazır olduğunu anladığını belirten oyuncu, bebeğini kucağına aldıktan sonra sanki üçüncü çocuğunu doğurmuş gibi davrandığını söyledi.

Anneliği çok sevdiğini ve profesyonel bir anne gibi davrandığını ifade eden Kaya, bu konu hakkındaki ileriye yönelik düşüncelerini ise şu sözlerle anlattı:

“Bir tane daha olabilir. Hemen iki de gelebilir, çok rahat ilerliyorum. Herhalde genç annelik durumu bu. Telaş da yapmadım hiç. Çocuk ağlamaya başladığında gerilmiyorum. Ben bayağı sevdim. Bir şeyi o kadar sevebiliyor olmak çok tuhaf.”

Geride bıraktığımız yıllarda yayınlanan Adını Feriha Koydum, Aşk-ı Memnu ve Bizim Hikaye gibi izlenme rekorları kıran televizyon dizisi projelerinde rol alan Hazal Kaya, bu dizilerde birlikte rol aldığı oyuncular hakkında şu açıklamaları yaptı:

“Çalıştığım arkadaşlarımın hepsini çok severim ama bugüne kadar en keyif alarak çalıştığım partnerim Kıvanç’tı. Çağatay’la çok anlaşamazdık, çalıştığımız zamanlar. Yaşımız çok küçüktü, o da çok yeniydi ondan dolayı. Aras Bulut’u çok severim, Burak da aynı şekilde… Ben Kıvanç Tatlıtuğ’dan çok şey öğrendim, abim gibi saygı duyarım bu yüzden Kıvanç diyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ