MorTilki.Com

Bir Süredir Yoğun Bakımda Tedavi Gören Burak Akkul, Güzel Haberi Sosyal Medya Hesabında Paylaştı

Bir Süredir Yoğun Bakımda Tedavi Gören Burak Akkul, Güzel Haberi Sosyal Medya Hesabında Paylaştı

Çok Gezenti isimli gezi programının sunucusu Burak Akkul’un koronavirüs testi pozitif çıkmış ve hastanede tedavi görmeye başlamıştı. Tedavi sürecinde durumu ağırlaşan Akkul, geçtiğimiz haftalarda yoğun bakıma kaldırılmıştı. Durumu bir süredir merak edilen sunucu, bugün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak koronavirüsü yendiğini açıkladı.

Teve2’de ekrana gelen gezi programının sunuculuğunu üstelenen Burak Akkul, yurt dışından Türkiye’ye döndükten sonra rahatsızlanmış ve İstanbul’da bulunan bir hastanede tedavi görmeye başlamıştı. Bir aya yakın süredir koronavirüs tedavisi gören Akkul, Twitter hesabında hayranlarını sevindiren bir video paylaştı.

Geride bıraktığımız hafta Akkul’un durumunun iyiye gittiği yönünde bazı haberler paylaşılmıştı. 48 yaşındaki sunucunun 5 koronavirüs bulgusundan 4’ünü atlattığı ve herhangi bir sorun çıkmazsa ilerleyen günlerde hastalığı atlatacağı söylenmişti.

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 20 gündür yaşam mücadelesi veren sunucu, bugün sosyal medya hesabından eşiyle birlikte bir video yayınlayarak sağlık durumuna ilişkin son bilgileri paylaştı.

Tedavisinin 20 gündür yoğun bakımda uyutularak sürdüğünü belirten Burak Akkul, durumunun iyi gitmesinin ardından servis odasına alındığını, yeniden yapılan testin negatif çıktığını ve biraz daha güçlenince taburcu edileceğini söyledi.

Tedavi sürecinin oldukça zorlu geçtiğini ifade eden Akkul, sonunda hastalığı yenmeyi başardığını açıkladı. Hastanede sunucunun yanında olan eşi Seda Akgül’de bütün hastalara şifa dileyerek ülkece ve dünyaca koronavirüsü yeneceğimize inandığını belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ