MorTilki.Com

YouTuber Duygu Özaslan, Pillow Challenge Akımına Katıldı ve Yastıkla Poz Verdi

YouTuber Duygu Özaslan, Pillow Challenge Akımına Katıldı ve Yastıkla Poz Verdi

Şu sıralar sosyal medya paylaşımlarını artıran birçok ünlü isim, Pillow Challenge isimli yeni akıma dahil olarak eğlenceli pozlarını yayınlıyor. Instagram paylaşımlarıyla son günlerde çok konuşulan Duygu Özaslan, yastıktan elbisesiyle verdiği pozunu takipçileri ile paylaştı.

Gönüllü karantina günlerinde vakitlerinin büyük kısmını evde geçiren birçok kişi, sosyal medyada yeni bir akım başlattı. Yastıktan elbiselerle yapılan Pillow Challenge (Yastık Akımı), şu sıralar Instagram’da oldukça popüler. Ünlü YouTuber Duygu Özaslan, beyaz yastığı ve çantası ile bir kombin yaparak bu akıma katıldı.

Dünya çapında tanınan isimlerin de katıldığı bu akım için bir adet yastık ve kemer yeterli oluyor. Kemer ile vücuda sabitlenen yastık, ortaya elbise benzeri bir görüntü çıkarıyor. Brezilyalı ünlü modacı Thássia Naves tarafından başlatılan Pillow Challenge, son günlerde Türk ünlülerin de gözdesi.

Geçtiğimiz günlerde paylaştığı iç çamaşırlı pozlarıyla dikkat çeken Duygu Özaslan, ayna karşısında çektiği Quarantine Pillow Challenge pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.

1,6 milyon takipçisi olan Özaslan’ın “Beni artık ciddiye almayı bırakın” notuyla paylaştığı fotoğraf, kısa sürede çok sayıda beğeni aldı. Yastık elbiseden çok görüntüdeki ayakkabıların ön planda olması, fenomenin birçok hayranı tarafından eleştirildi.

İşte bu akıma katılan diğer ünlülerin yastıklarıyla verdiği pozlardan bazıları…

Şeyma Subaşı

Eda Taşpınar

Dila Tarkan

Pınar Yaranır

Enis Arıkan

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ