MorTilki.Com

Ece Erken, Kirayı İsteyen Ev Sahibine Sitem Etti: Korona Var, Kimse Çalışmıyor!

Ece Erken, Kirayı İsteyen Ev Sahibine Sitem Etti: Korona Var, Kimse Çalışmıyor!

Söylemezsem Olmaz magazin programının eski sunucusu Ece Erken, kirayı isteyen ev sahibine sitem etti. Ev sahibiyle olan yazışmalarının ekran görüntüsünü sosyal medya üzerinden paylaşan Erken, ”Hocam herkes evde kalıyor, çalışmıyor da bende alacağımı alamıyorken ev sahibim bana bu mesajı atıyorsa ne yapacağız? Benim 3 evim var. 2’sinden bu ay kira gelmedi. Utandım söyleyemedim.” İfadelerini kullandı.

Geçtiğimiz haftalarda özel yaşantısı nedeniyle magazin dünyasında sıkça konuşulan Ece Erken, şimdi ise kirayı isteyen ev sahibine yaptığı çıkışla gündemde. Ev kirasını birkaç gün geciktiren ünlü isim, ev sahibiyle arasında geçen yazışmaları sosyal medya hesabından paylaştı.

3 Evim Var, 2’sinden Kira Alamadım!

Sunucu Ece Erken söz konusu paylaşımında, ”Hocam herkes evde kalıyor, çalışmıyor da bende alacağımı alamıyorken ev sahibim bana bu mesajı atıyorsa ne yapacağız? Benim 3 evim var. 2’sinden bu ay kira gelmedi. Utandım söyleyemedim. Aidat 3.600 Lira, artı kira 12.500 Lira. Bu paraya villada kalırdım. Sonuçta korona var kimse çalışmıyor.” Dedi.

”Dünya Olarak Zor Günler Geçiriyoruz”

Berat Kandili gecesinde Instagram üzerinden bir paylaşım yapan Ece Erken, sahte hesaplar açarak kendisini eleştirenlere cevap verdi. Bir dönem kendisinin de sahte hesap kullandığını ancak bunun yalnızca iş gereği olduğunun altını çizen Erken, herkesin kandilini kutladı.

”instagramda 2-3 isimsiz,kendilerine sahte isim takan hesaplar var,twitterdada böyle troll hesaplar..kiminle muhattap olduğumuzu bile bilmediğimiz hesaplar..(evet ben de açtım zamanında ama asla kimseye hakaret etmek için değil,bir iş yapıyordum ve benim kendi hesabımı engelleyen magazin siteleri ve diğer hesaplar vardı,onlara bakıyorduk yayında o kadar,kendimi korumak,başkasına hakaret etmek veya kendime iltifat etmek gibi saçma sapan açılan hesaplar değildi ve programdan ayrıldım o gün kapattm)şimdiyse sadece benim için açılmış,altına yine beni sevmeyen ama ağızları salyalarla saldıran takipçileri,eleştirmiyor sadece küfür ve hakaret ediyor…ne twit atsam,ne paylaşsam hemen anlam yükleyip yazılan hakaretler…zamanında ben de 2 yıl magazin yaptım,eleştirdim,haddimi aştığım yerde dava açıldı..ama insanlara küfürler hakaretler etmedim,hatam varsa da özür diledim…Unutmayın hepimiz insanız ve herkes kınadığını yaşayabilir gün gelir ve bilmeden,detay bilmeden,ne yaşanıldı bilmeden yorum yapmamak gerekir,bu konularda en ağır eleştiri yapan ünlülerin çoğu sessiz kaldı,çünkü neyin ne olduğunu özel olarak anlattık…beni,sizi bir tek Allah yargılar🙏🏼Allah’a hesap veririm.Bugün kandil lütfen artık sadece bana ve aileme hakaret edilen troll hesaplara en azından bakarak ortak olmayın🙏🏼Allah hepimizin günahlarını affetsin🙏🏼Dünya olarak zor günler geçiriyoruz,Allah yardımcımız olsun🙏🏼”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ