MorTilki.Com

Hakan Hatipoğlu, Elenen Survivor 2020 Yarışmacılarının Türkiye’ye Dönemediğini Açıkladı

Hakan Hatipoğlu, Elenen Survivor 2020 Yarışmacılarının Türkiye’ye Dönemediğini Açıkladı

Eski Survivor yarışmacısı ve Survivor Panaroma programının sunuculuğunu yapan Hakan Hatipoğlu, Survivor 2020’de elenen yarışmacıların koronavirüs salgını kapsamında ülkede alınan önlemler nedeniyle Türkiye’ye dönemediğini açıkladı.

Yarışmanın çekimlerinin yapıldığı Dominik Cumhuriyeti’nden apar topar ülkemize dönüş yapan Hatipoğlu, Covid-19 salgını nedeniyle adada yaşananları Survivor Panaroma’da anlattı.

Hakan Hatipoğlu, Türkiye’ye döner dönmez Survivor 2020 yarışmasında yaşanan son gelişmelerden bahsetti. Sunucu, sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kalan Meryem Kasap, konseyde son elenen Ceyhun ve Burak’ın hâla adadan ayrılamadığını belirtti.

Elenen Yarışmacılar Türkiye’ye Dönemiyor!

Şu an yarışmacılar dışında bir de elenenlerin zorunlu nedenlerden dolayı adada bulunduğunu ifade eden Hatipoğlu, Dominik hava sahasının salgın nedeniyle kapatıldığını ve yarışmacıların şu sıralar Türkiye’ye dönmesinin mümkün olmadığını söyledi.

Acun Ilıcalı Adadaki Durumu Anlattı

Survivor Extra programına telefonla bağlanarak adadaki son durum hakkında bilgi veren Acun Ilıcalı, çekim ekibi ve yarışmacıların adada kendileri için ayrılan özel bir alanda yaşadıklarını, bu alanda salgının olmadığını söyledi.

Bulundukları alanın milli park olması nedeniyle dışarıdan giriş ve çıkışın olmadığına değinen Ilıcalı, buraya giriş yapılabilmesi için iki farklı güvenlik noktasından geçilmesi gerektiğini vurguladı.

Ünlü televizyoncu, şu an Dominik’e giriş ve çıkışların yetkililer tarafından alınan önlemler kapsamında kapatıldığını, virüse karşı gerekli önlemleri aldıklarını ve bu konuda son derece hassas olduklarını belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ