MorTilki.Com

İrem Sak, Konuk Olduğu Programdaki Estetik İtiraflarıyla Olay Oldu

İrem Sak, Konuk Olduğu Programdaki Estetik İtiraflarıyla Olay Oldu

Rol aldığı televizyon ve sinema projelerindeki başarılı oyunculuğu ile ün kazanan İrem Sak, geride bıraktığımız gün YouTube’de yayınlanan Bu Gece isimli programın konuğuydu. Sosyal medya hesabında paylaştığı dekolteli pozlarla bir dönem çok konuşulan 34 yaşındaki oyuncu, progamda yaptığı estetik itirafları ve samimi açıklamalarla gündemde.

Oyuncu İbrahim Selim’in sunduğu Bu Gece isimli YouTube programı, koronavirüs salgını nedeniyle evden çekilmeye başladı. Son dönemde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken İrem Sak, programın bu haftaki bölümüne evinden bağlandı.

Koronavirüs sebebiyle kendini evinde karantinaya alan İrem Sak, bu süreçte neler yaşadığını anlattı. Gönüllü karantina sürecinin devam ettiğini söyleyen oyuncu, “Spa kapalı, kuaför kapalı… Delilik levelim çok fark etmedi; ivme kazandı.” diyerek izleyicileri gülümsetti.

Sak, sunucu İbrahim Selim’in estetik konusunda yönelttiği sorulara da samimi cevaplar verdi. Üç defa burun ameliyatı geçirdiğini söyleyen oyuncu, ilk olduğu ameliyat sonrası abisi ile çarpıştığını ve yeniden ameliyat olmak zorunda kaldığını söyledi.

Estetik yaptırmadan önce de burnunun çok kötü görünmediğini söyleyen İrem Sak, burnunun içindeki bir sorunun sesini etkilediğini ancak ameliyatı biraz da estetik anlamında düşündüğünü açıkladı.

Burun estetiği dışında yüzünde de küçük dolgularında olabileceğini ifade eden eden oyuncu, o dolgularında karantina döneminde erimiş olabileceğini belirtti.

Bir dönem Instagram’da paylaştığı dekolteli fotoğraflar nedeniyle çok konuşulan oyuncu, sunucunun “Seksi görünmeyi seviyor musun?” şeklindeki sorusuna “Tabii ki seviyorum” yanıtını verdi. İrem Sak, “Dekolte hala neden haber olur ki anlamıyorum. Namus öyle bir şey değil. Evet burada meme var push-up giyince fışkırıyor yanlardan fışkırıyor var böyle bir şey.” diyerek herkesi şaşırttı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ