MorTilki.Com

Cüneyt Özdemir’den Şeyma Subaşı’ya Olay Cevap: Ben İbiza’ya Gittiğimde Sen Lisedeydin

Cüneyt Özdemir’den Şeyma Subaşı’ya Olay Cevap: Ben İbiza’ya Gittiğimde Sen Lisedeydin

Gazeteci, sunucu ve yazar Cüneyt Özdemir, koronavirüs pandemisinin başlamasıyla birlikte YouTube üzerinden canlı yayınlar yaparak ünlüleri konuk ediyor. Son olarak Şeyma Subaşı’yı ağırlayan Özdemir, konuğuna verdiği olay cevapla izleyenlerini güldürdü.

Uzun süre önce YouTube üzerinden video yayınlamaya başlayan gazeteci Cüneyt Özdemir, karantina günlerinde canlı yayın bağlantıları yapıyor. Her yayınında farklı bir ünlü ismi konuk alan Özdemir, son olarak Şeyma Subaşı ile canlı bağlantı gerçekleştirdi. Yayın esnasında, Cüneyt Özdemir’i İbiza’ya davet eden Şeyma Subaşı’ya ”Ben İbiza’ya gitmeye başladığımda sen lise 2’deydin” cevabını verdi.

”Olgunlaştığım Bir Dönemdeyim Gibi Hissediyorum”

İtalyan sevgilisi Guido Senia ile 3 haftadır karantinada olan Şeyma Subaşı, pandemi konusunu ciddiye almadığını ve Phuket, Londra ve Beyrut farklı şehirlere gittiklerini söyledi. Senia ile Türkiye’ye dönmelerinin ardından bir partiye katıldıklarını anlatan Subaşı, hastanede test yaptırdıklarını ve sonucun negatif olduğunun altını çizdi.

Sizin neler söylediğinizi ne haberler verdiğinizi daha fazla takip etmeye başladım. Koronavirüs bende bunu değiştirdi. Artık bütün dünya haberlerini takip ediyorum ve daha olgunlaştığım bir dönemdeyim gibi hissediyorum.” dedi.

”Ben İbiza’ya Gitmeye Başladığım Dönemde Sen Lise 2’deydin”

Temmuz ayından sonra hayatın normal seyrine dönmesini beklediğini dile getiren Şeyma Subaşı, Özdemir’i İbiza’ya davet etti. ”Cüneyt Bey, İbiza’ya gelmek ister misiniz? Bir gün ağırlayalım sizi” teklifi üzerine Cüneyt Özdemir, ”Ben İbiza’ya gittim zaten Şeymacığım. Ben İbiza’ya gittiğim dönemde sen lise 2’de filandın!” Cevabını verdi.

Şeyma’dan Cevap Gecikmedi!

Cüneyt Özdemir ile aralarında geçen diyalog sonrası bir gönderi paylaşan Şeyma Subaşı, ”Ben Cüneyt Beyi sevdim açıkçası. Acaba bana bu kadar sataşmasının altında gizli bir hayranlık mı yatıyor diye merak etmiyor değilim. Ki bana gelen mesajlardan birçok kişinin de böyle düşündüğünü görüyorum.

Onur duydum Cüneyt Beyciğim. Benden ne bekliyorsunuz bilmiyorum (Ne desem anlamamakta ısrarcısınız zaten. İstediklerinizi söylesem bile duymazsınız. Ben de kimse için kendim olmaktan vazgeçmem zaten biliyor olmanız lazım ama şu dönemde size iyi geliyorum. Anlaşılan kendinizi bu şekilde oyalıyorsunuz. Haklısınız zor bir dönem. Dilerseniz takipte kalın diyeceğim ama zaten takipte kalacağınızdan eminim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ