MorTilki.Com

Serdar Ortaç ve Seçil Gür 2 Aylık İlişkilerine Son Noktayı Koydu

Serdar Ortaç ve Seçil Gür 2 Aylık İlişkilerine Son Noktayı Koydu

Henüz 2 aydır aşk yaşayan çiçeği burnunda sevgililer Serdar Ortaç ve Seçil Gür ayrılık kararı aldı. Ayrılık haberini sosyal medya üzerinden duyuran Ortaç, ”karşılıklı anlaşmazlıklar” nedeniyle ilişkilerinin bittiğini açıkladı.

1992 doğumlu İrlandalı Chloe Loughnan ile 2014 yılında evlenen ve 5 yıllık evliliğin ardından 2019 yılında tek celsede boşanan 50 yaşındaki Serdar Ortaç, geçtiğimiz aylarda yeni bir aşka yelken açtı. Pop müzik şarkıcısı Seçil Gür ve Serdar Ortaç‘ın ilişkilerinin evliliğe doğru ilerlediği konuşulurken, henüz iki aydır birlikte olan çift sürpriz bir şekilde ayrılık kararı aldı.

Aşkları 2 Ay Sürebildi

Magazin dünyasında Serdar Ortaç ve Seçil Gür’ün evlenebileceği yönünde haberler çıkarken ünlü çift sürpriz bir karar aldı. Henüz iki aydır birlikte olmalarına rağmen ilişkilerine son noktayı koydular. Sosyal medya hesabından ayrılık haberini duyuyan Ortaç, ”Daha önce haberlere de yansıyan ilişkim karşılıklı anlaşmazlıklar sebebiyle bitmiştir.” Notunu paylaştı.

Seçil Gür Kimdir?

Almanya, Hof doğumlu olan Seçil Gür, çocuk yaşlarda ailesiyle birlikte Türkiye’ye dönüş yaptı. Henüz 12 yaşındayken Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası viola sanatçısı Meral Sayın’dan solfej dersleri aldı. Üniversite eğitimini, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musukısi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü’nde tamamladı.

2008 yılında oyunculuk eğitimleri alan Seçil Gür, 2014 yılında TV8 ekranlarının ses yarışması O Ses Türkiye’ye katıldı. 2017 yılında Deli Yangın isimli ilk single çalışmasını piyasaya çıkardı. Resmi sitesinde 1 Ocak doğumlu olduğu yazan Seçil Gür’ün hangi yıl doğduğu ise belirtilmemiş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ