MorTilki.Com

Şarkıcı Sıla, Canlı Instagram Konseri Sonrası Sergilediği Tavır Nedeniyle Tepki Topladı

Şarkıcı Sıla, Canlı Instagram Konseri Sonrası Sergilediği Tavır Nedeniyle Tepki Topladı

Ünlü şarkıcılar, son günlerde koronavirüs salgını nedeniyle evde vakit geçiren hayranlarına moral vermek amacıyla sosyal medya hesaplarından canlı konserler veriyor. Sevilen şarkıcı Sıla, Istagram hesabında canlı yayın açarak en sevilen şarkılarını seslendirdi. Bu mini konseri sonrası yayını kapattığını zanneden Sıla’nın sergilediği tavır, sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından eleştirildi.

Televizyon kanalları ve sosyal medyadan yapılan “Evde Kal” çağrılarına uyan birçok vatandaş, vakitlerinin büyük kısmını sosyal mecralarda geçiriyor. Salgın nedeniyle konserleri iptal olan olan şarkıcılar da, sosyal medya hesaplarından canlı yayın yöntemiyle moral konserleri düzenliyor.

39 yaşındaki ünlü pop müzik şarkıcısı Sıla Gençoğlu, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle evde vakit geçiren ünlülerden. Şarkıcı, geride bıraktığımız akşam takipçilerinin isteği üzerine Instagram’dan canlı konser verdi.

Sıla, çok sayıda kullanıcı tarafından izlenen konserinin bitiminde yayını kapattığını sandı ve derin bir nefes alarak “oh be sonunda bitti” edasıyla arkasına yaslandı ancak yayının devam ettiğini gördü. Herkesi şaşırtan o anlar sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Geride bıraktığımız günlerde Yalın’ın sosyal medya hesabında yayınladığı moral konserine dahil olan Sıla, meslektaşı ile yayında düet yaparak herkesin beğenisini kazanmıştı. Sonraki gün kendi Instagram hesabında canlı bir konser veren Sıla, sevenlerinden gelen istek şarkıları seslendirerek takipçilerine moral vermişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ