MorTilki.Com

Koronavirüs Testleri Pozitif Çıkan Jackson Browne: Belirtilerim Çok Hafif

Koronavirüs Testleri Pozitif Çıkan Jackson Browne: Belirtilerim Çok Hafif

 71 yaşındaki Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Jackson Browne koronavirüse yakalandı. Ünlü sanatçının testlerinin pozitif çıkmasının ardından Los Angeles, Kaliforniya’daki evinde tecrit edildi.

Amerikalı ünlü şarkıcı Jackson Browne koronovirüs kaptığını ve kendi evinde karantina altında olduğunu duyurdu. ”Öksürük ve ateşimin çıkmasıyla test yaptırmaya karar verdim. Testin sonucu maalesef pozitif çıktı ancak belirtilerim oldukça hafif ve kendimi iyi hissediyorum. Şu an evimde tecrit altında iyileşme sürecindeyim” dedi.

Browne, virüsü nereden kaptığını bilmiyor ancak New York’a yaptığı bir geziden kaynaklandığını düşünüyor. ”Testlerimin pozitif çıkmasının ardından fiziksel olarak temas kurduğum tüm yakınlarıma durumu haber verdim ve onların da test yaptırmasını istedim” dedi ve hayranları evlerinde kalmaları konusunda uyardı.

”Salgının yayılmasını durdurmak için kimseyle temas etmemek ve kimsenin evine gitmemek gerekiyor. Çünkü kimin güçlü bir bağışıklık sistemi olduğunu, kimin olmadığını bilmiyorsunuz. Doktorum, Santa Monica’daki bir hastanede 19 yaşında bir gencin solunum cihazına bağlı olduğunu söyledi. Genç olmanız bu virüsten etkilenmeyeceğinizin garantisi olduğu anlamına gelmez”

”Gerçekten kötü bir şekilde etkilenmediğim için kendimi şanslı hissediyorum. Sanırım güçlü bir bağışıklık sistemim var” dedi.

Amerika Birleşik Devletleri’nde şu anda 49 Bin 619 onaylanmış koronavirüs hastası var ve 615 kişi COVID-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

Jackson Browne Kimdir?

Jackson Browne, 9 Ekim 1948’de Heidelberg, Almanya’da doğdu. Çocuk yaşlarda ailesiyle birlikte ABD’ye göç eden Browne, 1966 yılında Kaliforniya’daki Sunny Hills Lisesi’nden mezun oldu. Okuldan mezun olmasının ardından Nitty Gritty Dirty Band müzik grubuna katıldı. 1972 yılında ilk albümünü çıkaran ünlü müzisyen, kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. 1974 yılında çıkardığı Late for the Sky adlı albümü o yılın en çok satanları listesine girdi.

70’li yılların en çok ses getiren şarkıcılarından biri olan Browne, This Days, The Pretender, Empty On Running, Love Laws in Love, Doctor My Eyes  ve Take It Easy gibi birçok popüler şarkıyı yazdı ve seslendirdi. Amerika’da 18 Milyondan fazla albüm sattı ve Tüm Zamanların En İyi 100 Söz Yazarı listesinde 37. sırada yer aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ