MorTilki.Com

Hadise ile Kaan Yıldırım’ın Karantina Günlerinde Aynı Evi Paylaştıkları İddia Ediliyor

Hadise ile Kaan Yıldırım’ın Karantina Günlerinde Aynı Evi Paylaştıkları İddia Ediliyor

Şarkıcı Hadise ve oyuncu Kaan Yıldırım’ın aşk yaşadığı yönündeki  söylentiler, son dönemin çok konuşulan magazin haberlerinden olmuştu. Şimdiye kadar hiçbir yerde birlikte görüntülenmeyen ikili, söylentilere göre karantina günlerinde aynı evi paylaşıyor.

Televizyon ve müzik camiasının birçok ünlü ismi, ülkemizde artan koronavirüs vakaları nedeniyle evde vakit geçiriyor. Adı Hadise ile anılan Kaan Yıldırım’ın son Instagram paylaşımındaki detay, ikilinin aşk yaşadığı yönündeki söylentileri güçlendirdi.

Şu an Hekimoğlu isimli televizyon dizinde rol alan Kaan Yıldırım, çekimlerin geçtiğimiz hafta sona erdiğini ve o günden bu yana evde vakit geçirdiğini belirten bir gönderi paylaştı. Söz konusu paylaşımda bulunan bir detay ise oyuncunun bazı takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Yıldırım’ın paylaştığı fotoğrafta görülen koltuğun renk ve deseninin Hadise’nin evinde bulunan koltuklarla aynı olması, ikilinin bu süreçte aynı evde oldukları yönünde yorumlar yapılmasına neden oldu.

Geride bıraktığımız günlerde oyuncu Kaan Yıldırım’ın köpeği ile çektiği bir kareyi Instagram hesabında yayınlayan Hadise, aşk yaşadıkları yönündeki ilk iddianın ortaya çıkmasına neden olmuştu. İkiliden konuyla ilgili bir açıklama yapılmamıştı. Hadise, çok izlenen bir videosunu silmiş ve bunun da Kaan Yıldırım’ın kıskançlığı nedeniyle olduğu öne sürülmüştü.

Kaan Yıldırım’ın köpeğiyle fotoğraflar paylaşarak bu söylentilere neden olduğu için Hadise ile Yıldırım arasında bir süre gerginlik yaşandığı iddia edilmişti. Hadise, bir süre sonra ilişkilerini deşifre eden bu paylaşımları silmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ