MorTilki.Com

Kim Kardashian’ın Lateks Kıyafetini Giyerken Verdiği Mücadele Kameralara Yansıdı

Kim Kardashian’ın Lateks Kıyafetini Giyerken Verdiği Mücadele Kameralara Yansıdı

24 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen 2020 Paris Moda Haftası’nda bu yıl yine ünlülerin şıklık yarışına tanık olmuştuk. Şüphesiz bunlardan en dikkat çekeni Kim Kardashian’dı. Tabii kırmızı halı öncesi ünlülerin bir de hazırlık aşaması var. Kardashian, vücuduna sıkı sıkıya yapışan lateks kıyafetini giyerken çekilen görüntülerini YouTube hesabı üzerinden yayımladı.

Söz konusu çekici giyinmek olduğunda Kardashianlar her zaman sınırları zorlar. Bunun en bariz örneğini 2020 Paris Moda Haftası’nda gördük. Kim ve ablası Kourtney Kardashian giydikleri lateks kıyafetlerle objektif karşısına geçti. Fakat bu olayın bir de kamera arkası var. Vücutlarına sıkı sıkıya yapışan bu kostümleri giymeleri hiç kolay olmamış.

Özel tasarım lateks kıyafetini giyerken ”verdiği mücadeleyi” takipçileriyle yaplaşmak isteyen Kim Kardashian, bu görüntüleri YouTube üzerinden yayımladı. Söz konusu videoda Kim Kardashian kostümünü giyerken iki kişiden yardım alıyor. Hazırlık aşamasında, geniş kalçaları yüzünden latex kostümün içine girmekte zorlanan Kim, kıyafetinin arka kısmının sökülmesinden endişe ediyor.

Kourtney Kardashian‘da kız kardeşi gibi lateks giymeyi tercih etmişti. Stilistine, tuvalete nasıl gideceğini sormuş ve ”Üzgünüm, saat 2’ye kadar tuvalet ihtiyacınızı tutmanız gerek” yanıtını almış.

2014 yılında Kanye West ile evlenen 39 yaşındaki Kim Kardashian, bilindiği gibi 4 çocuk annesi. Son iki çocuğuna kendisi hamile kalmamış ve taşıyıcı annelik yöntemini tercih etmişti. 5. kez anne olmak isteyen Kim Kardashian, bu sıralar yeniden ”taşıyıcı anne” arayışı içinde.

Kocası Kanye West’in 7 çocuk istediğini söyleyen Kim, ”Eşimin 7 takıntısı var. 7 çocuk sahibi olurmuyuz bilemiyorum ama 5. kez anne olmayı istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ