MorTilki.Com

Koronavirüs Tedavisi Gören Burak Akkul Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Koronavirüs Tedavisi Gören Burak Akkul Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Çok Gezenti programının sunucusu Burak Akkul’dan üzücü haber geldi. Geçtiğimiz günlerde bir video paylaşarak koronavirüs testinin pozitif çıktığını belirten Akkul, durumunun kötüye gitmesi nedeniyle tedavi gördüğü hastanenin yoğun bakım ünitesine alındı.

Programın çekimleri nedeniyle yurt dışında bulunan Burak Akkul, Türkiye’ye döndükten hemen sonra sağlık kuruluşuna müracaat ederek koronavirüs testi yaptırmıştı. Bu süre zarfında hastanede müşahede altında tutulan sunucu, Twitter hesabından bir duyu yayınlamış ve testin pozitif çıktığını söylemişti.

Bir haftadır tedavi görmekte olan Burak Akkul, dün durumunun kötüye gitmesi nedeniyle yoğun bakım bölümüne kaldırıldı. Üzücü haberi alan eşi Seda Akkul’un da fenalaşarak karantinaya alındığı belirtildi. Akull’un kayınbiraderi Hüseyin Arslan, sosyal medya hesabından sunucunun durumu hakkında bilgi verdi.

Hüseyin Arslan, eniştesi Burak Akkul’un hastanedeki tedavisinin sürerken dün akşam yoğun bakım ünitesine alındığını, hastalıkla mücadele sürecinde okuduğu haberler nedeniyle durumun yorucu bir hal aldığını söyledi. Tedavinin artık ilaçla uyutularak devam edeceğini belirten Arslan, hastaneye giderek doktoruyla görüştüğünü ve en iyi şekilde ilgilendiklerini ifade etti.

Bu açıklamasının ardından herkesten bir ricasının olduğunu belirten Arslan, sosyal mecralarda yapılan “Burak Akkul vefat etti, Burak öldü” gibi acımasız haberlerin kendilerini dehşete düşürdüğünü, bu tür asılsız söylentilerin ardından hastaneye nasıl ulaşarak bu bilgiyi teyit ederiz diyerek paniklediklerini söyledi.

Kardeşi Seda Akkul’un, son günlerde koronavirüsün etkisinden kurtulmak üzere ve çok güçlü olduğuna değinen Arslan, haberi duymasının ardından bütün gece uyumadığını ve ağladığını söyledi. Seda Akkul’un ateş veya baş ağrısı gibi rahatsızlıkların olmadığını, sürekli sinir krizi halinde ağlayarak kustuğu için eşinin tedavi gördüğü hastane karantina altına alındığını açıkladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ