MorTilki.Com

Duygu Özaslan, Ayna Karşısındaki Pozuyla Instagram’da Olay Oldu

Duygu Özaslan, Ayna Karşısındaki Pozuyla Instagram’da Olay Oldu

Sosyal medyada 1,5 milyonu aşkın kişi tarafından takip edilen Duygu Özaslan, çok konuşulan paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Ünlü YouTuber, beyaz gömleği ve iç çamaşırıyla verdiği pozuyla sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

YouTube kanalında yayınladığı makyaj, moda ve gezi videolarıyla adını duyuran Duygu Özaslan, şu sıralar koronavirüs salgını nedeniyle evde vakit geçiriyor. Özaslan, bu süreçte çektiği fotoğrafları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Adı zaman zaman bazı ünlü isimlerle anılan Duygu Özaslan’ın Instagram’da 1,5 milyon takipçisi bulunuyor. Güzel fenomenin son paylaştığı iç çamaşırlı pozu, sosyal medyada günün en çok konuşulan paylaşımı oldu.

Söz konusu fotoğrafı bir tavşan emojisiyle paylaşan Özaslan, kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Youtuberin bazı takipçileri, reklam yaptığı gerekçesi ile Özaslan’ı eleştirdi.

Bu paylaşıma teki gösterenlerin içerisinde ünlü bir isim de bulunuyor. Ünlü gazeteci ve yazar Ece Vahapoğlu, genç fenomenin paylaşımının altına “Unfollow” yazdı ve takip listesinden çıkardı.

Geride bıraktığımız günlerde yaptığı ayakkabı paylaşımıyla benzer tepkilere maruz kalan Duygu Özaslan, oyuncu Serenay Sarıkaya’ya olan benzerliğiyle de dikkat çekiyor. Özaslan’ın bir yayınında; ‘Serenay Sarıkaya beni taklit ediyor‘ şeklinde bir açıklama yaptığı iddia edilmişti.

Basın mensupları, sosyal medyada çok konuşulan bu söylenti hakkında Serenay Sarıkaya’ya bir soru yöneltmişti. Oyuncu, kendisi hakkında yapılan her eleştiriyi dikkate almadığını, dikkate alırsa sağlıklı bir hayat sürdüremeyeceğini söylemişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ