MorTilki.Com

Gamze Özçelik, Mahkeme Kararıyla Eski Eşi Uğur Pektaş’ın Oğlunu Görmesini Engelledi

Gamze Özçelik, Mahkeme Kararıyla Eski Eşi Uğur Pektaş’ın Oğlunu Görmesini Engelledi

Son dönemlerde yürüttüğü yardım faaliyetleriyle gündeme gelen 37 yaşındaki eski oyuncu Gamze Özçelik, geride bıraktığımız günlerde mahkemeye başvurdu ve 2011 yılında boşandığı Uğur Pektaş’ın oğulları Murathan ile görüşmesine yasak getirdi.

Geçtiğimiz yıllarda hayat tarzında önemli değişiklikler yapan Gamze Özçelik, 4 yıl süreyle evli kaldığı eski eşi hakkında herkesi şaşırtacak bir karar aldı.

Mahkeme, çiftin boşanmasının ardından çocuklarının velayetini Gamze Özçelik’e vermişti. Uğur Pektaş, iddialara göre oğlunu sadece hafta sonları görmekteydi. Özçelik, mahkemeye başvurarak eski eşinin oğulları Murathan ile görüşmesini engelleyen bir karar aldırmış.

2008 yılında evlenen Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş çiftinin Murathan ismini verdikleri çocukları, 2010 yılında dünyaya gelmişti. Çiftin yolunda gitmeyen evlilikleri, alınan kararla 2011 yılında son bulmuştu.

Yollarını ayıran çift, bir yıl aradan sonra evliliklerine bir şans daha tanıma kararı almıştı ancak ilişkileri yeniden ayrılıkla neticelenmişti. Çiftin çocukları Murathan, boşandıktan sonra anne Gamze Özçelik’in yanında kalmaktaydı. Baba Uğur Pektaş, oğlunu sadece hafta sonları görmekteydi.

Uzun süredir herhangi bir televizyon projesinde yer almayan Uğur Pektaş, Şubat ayında yayınlanmaya başlayan Survivor 2020 yarışmasının ünlüler kadrosunda bulunuyordu. Pektaş, programın ilk bölümlerinde sakatlanarak yarışmaya veda etmek zorunda kalmış ve Türkiye’ye dönmüştü.

Yaşadığı sakatlık nedeniyle Survivor’dan ayrılmak zorunda kalan Uğur Pektaş, İstanbul’a döndükten sonra hiç beklemediği bir olayla karşılaştı. Oyuncunun oğlunu görmesi mahkeme kararı ile yasaklanmıştı. Gamze Özçelik’in bu kararı aldırmasının altında yatan neden birçok kişi tarafından merak edilse de olayın ayrıntıları şimdilik bilinmiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ