MorTilki.Com

Koronavirüs Tedavisi Gören Tom Hanks ve Eşi Rita Wilson Hastaneden Taburcu Edildi

Koronavirüs Tedavisi Gören Tom Hanks ve Eşi Rita Wilson Hastaneden Taburcu Edildi

ABD’li ünlü oyuncu Tom Hanks ve eşi Rita Wilson, Avustralya’da kaldıkları lüks otel odasında koronavirüse yakalanmış ve karantina altına alınmışlardı. Tedavisi tamamlanan 63 yaşındaki oyuncu, hayranlarını sevindiren güzel haberi sosyal medya hesabından paylaştı.

Sinema dünyasının ünlü isimlerinden Tom Hanks ve eşi, Avustralya’da bulunan bir hastanedeki 6 günlük koronavirüs tedavisinin ardından taburcu oldu. Çift, bu zorlu sürecin ardından tedbir maksadıyla kendilerini evlerinde karantina altına aldı.

Yeni sinema projesi için Avustralya’ya giden çift, bir süre sonra koronavirüse yakalanmıştı. Tom Hanks ile Rita Wilson’a yapılan testlerin pozitif çıkması, dünya gündeminde büyük yankı uyandırmış ve hayranlarını üzmüştü.

Tom Hanks, olayın ardından Instagram hesabına bir açıklama yapmıştı. Kendisi gibi oyuncu olan eşi Rita Wilson ile birlikte Elvis Presley’in hayatını konu alan bir filmin çekimleri için Avustralya’ya gittiklerini belirten Hanks, kısa süre sonra ikisininde de hastalık belirtilerinin görülmesi üzerine koronavirüs testi yaptırdıklarını ve pozitif çıktığını paylaşmıştı.

Çift, Avustralya’da bulunan bir sağlık kuruluşunda tedavi görmeye başladı. Tedavinin olumlu sonuçlanmasıyla hastaneden taburcu edilen ikili, kendileri için özel olarak hazırlanan bir eve yerleşti.

Dört çocuk babası ünlü oyuncu, koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından yeni projesini askıya aldı. Hanks, söz konusu filmde Elvis Presley’in menajerliğini yapan Albay Tom Parker karakterine hayat verecekti.

Virüse Nasıl Yakalandılar?

Tom Hanks ve Rita Wilson, Avustralya’ya gitmelerinin ardından lüks bir otele yerleşti. Geceliği 100 bin dolar olarak belirtilen odalarında kendilerinden önce Çinli bir turistin kaldığı belirtildi.

Çiftin odasında daha önce kalan Çinli turistin Wuhan’dan geldiği ve koronavirüs taşıdığı sonradan ortaya çıktı. Aynı zamanda diyabet hastası olan Tom Hanks, otel odasına yerleştikten bir süre sonra ateş, titreme ve yorgunluk hissetmeye başladı. Bu belirtilerin ardından vakit kaybetmeden tedavi altına alınan çift, erken müdahale sayesinde süreci kolay atlatmayı başardı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ