MorTilki.Com

İtalyan Sevgilisiyle Türkiye’ye Dönüş Yapan Şeyma Subaşı’dan Karantina Açıklaması

İtalyan Sevgilisiyle Türkiye’ye Dönüş Yapan Şeyma Subaşı’dan Karantina Açıklaması

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Şeyma Şubaşı, uzun bir tatil maratonunun ardından İtalyan sevgilisi Guido Senia ile birlikte İstanbul’a dönüş yaptı. Geride bıraktığımız gün düzenlenen bir etkinliğe birlikte katılan çift, 14 gün kuralına uymadıkları için eleştirilere maruz kaldı. Subaşı, tepkilerin çığ gibi büyümesinin ardından Instagram hesabında Corona virüsü açıklaması paylaştı…

Dün İsrail’den gelen Şeyma Subaşı ve sevgilisi, İstanbul’da düzenlenen bir etkinlikte görüntülendi. 29 yaşındaki sosyal medya fenomeni, Corona virüsü salgını nedeniyle birçok planını iptal etmek zorunda kaldığını belirmişti.

Yetkililer, Corona virüsü nedeniyle yurtdışından dönen vatandaşların 14 gün boyunca evden çıkmamaları gerektiğini açıklamıştı. İtalya vatandaşı olan Guido Senia ve Şeyma Subaşı’nın bu kurala uymadığı görülmüştü.

Sosyal mecralarda paylaşılan haberlerde; Guido Senia’nın İtalya’dan gelmesine rağmen 14 gün kuralına uymayarak etkinlikte boy göstermesi tepki çekmişti. Şeyma Subaşı, Instagram hesabında konuyla ilişkin bir gönderi paylaşarak sevgilisinin bir aydır İtalya’da bulunmadığını ve bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Seyahatlerini ertelediği söyleyen Subaşı, erkek arkadaşının 1 aydır İtalya’da hiç bulunmadığını, Fransa’da bir kayak merkezinde birlikte tatil yaptıklarını ve sonrasında İsrail’e geçtiklerini belirtti.

Tel Aviv’e gitmelerinin ardından sevgilisinin iki hafta boyunca karantinada kaldığını vurgulayan Şeyma Subaşı, karantinanın sona ermesiyle birlikte test yapıldığını, sonrasında ise Türkiye’ye gelebildiklerini söyledi.

Şeyma Subaşı, erkek arkadaşının İtalyan pasaportu olmasının İtalya’dan geliyor veya hastalık taşıyor anlamına gelmediği, zaten İtalya’dan ülkemize uçuş olmadığı ve kimsenin gelemeyeceğini paylaştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ