MorTilki.Com

Söylemezsem Olmaz’dan İstifa Eden Ece Erken, Canlı Yayında Son Kez Açıklama Yaptı

Söylemezsem Olmaz’dan İstifa Eden Ece Erken, Canlı Yayında Son Kez Açıklama Yaptı

Evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile bir süredir ilişkisi olduğu bilinen Ece Erken, geçtiğimiz akşam sevgilisinin arabasına zarar verirken güvenlik kameralarına yakalanmıştı. Şok görüntülerin basına yansımasıyla birlikte Söylemezsem Olmaz programından istifa eden Erken, Beyaz Tv ekranlarında son kez canlı yayına çıkarak açıklamalarda bulundu.

Hafta içi her sabah Beyaz Tv ekranlarında yayımlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz‘ın güzel sunucusu Ece Erken, evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk hayatı yaşıyordu. Magazin dünyasında yasak aşk dedikodularının yayılmasıyla birlikte açıklama yapan Erken, ”İlişkimizi herkes biliyor. Ortada ne yasak ne de gizli bir şey var!” diyerek kendini savunmuştu.

Geçtiğimiz akşam ise Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu‘nun arabasına zarar verirken güvenlik kameralarına yakalanan Ece Erken, son kez Beyaz Tv ekranlarında canlı yayına katıldı. Yaşanan gelişmelerin ardından, sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programından istifa eden Erken, yaşadığı zorlu süreci anlatattı.

Benim için çok zor bir gece oldu çünkü çok üzüldüm. Allah çok büyük gerçeklerin ortaya çıkacağını biliyorum. Hiç lafı uzatmayacağım; istifa etmem de istenmedi, şimdi siz öyle söylersiniz. Gerçekten tatile ihtiyacım var, yoruldum. Ben bir mücadele içerisinde değildim. Ben 3. şahıs hiçbir zaman olmadım. Tatile gidip kafayı dinleyeceğim. İstifa etmem istenmedi gerçekten herkes arkamda durdu. Psikolojim buna izin vermeyecek. Araba konusu hakkında hiçbir açıklama yapmayacağım. Bu program beni çok yordu ve yıprattı. Kendi çevremde gayet mutluyum. Yüzünü yere eğmeyecek bir evlat yetiştiriyorum. Beyaz TV ailesi bu zamana kadar yanımda olduğu için çok teşekkür ederim. Allah kötü niyetli herkesten bizi uzak tutsun.

Kendimle ilgili şunu söyleyebilirim ki, Allah düşmanın bile şereflisini nasip etsin. Biz bu programı yaptığımız için tabii insanların hatalarını söyleyebiliyoruz. Doğru, yanlış diyebiliyoruz. Bu program Din Kültürü Ahlak Bilgisi değil! Biz de buradan ahlak dağıtmıyoruz, namus bekçiliği yapmıyoruz. Hepimiz hata yapabiliriz. Geçmişte yaptığım hataları tek tek sizlerle paylaştım ama evladım olduktan sonra daha da dikkatli yaşamaya çalıştım elimden geldiğince. Fakat bu aşk. Aşkın cezası olduğuna inanmıyorum. Evli bir adamla tabii ki aşk yaşamam ama boşanma kararı almış bir adamla aşk yaşamayı buradan canlı yayında rahatlıkla sizlerin karşısında utanmadan söyleyebilirim. Bunu evli bir adam olarak değerlendirmeniz çok canımı acıtır ve beni üzer.” ifadelerini kullandı.

Sevgilisinin eşine ait arabanın yan aynalarını kırarken görüntüleri kaydedilen ve sonrasında Söylemezsem Olmaz’dan ayrılan Ece Erken, Beyaz Tv’den kovulmadığını ve kendi isteğiyle istifa ettiğinin altını çizdi. Psikolojisinin bozulduğunu dile getiren 41 yaşındaki ünlü sunucu, uzunca bir süre tatile çıkacağını belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ