MorTilki.Com

Ebru Şallı, Borcunu Ödemeyen Eski Sevgilisi Sinan Akçıl Hakkında İcra Takibi Başlattı

Ebru Şallı, Borcunu Ödemeyen Eski Sevgilisi Sinan Akçıl Hakkında İcra Takibi Başlattı

Manken ve pilates eğitmeni olan Ebru Şallı, bir dönem aşk yaşadığı eski sevgilisi Sinan Akçıl hakkında 230 Bin TL’lik icra takibi başlattı. Kendisine kredi çektiren ancak borcunu ödemeyen Akçıl hakkında mahkemeye başvuran Şallı, parasının ödenmemesi durumunda haciz işlemini başlatacak.

Ebru Şallı 2013 yılında 2 çocuğunun babası Harun Tan ile boşanmasının ardından Sinan Akçıl ile aşk yaşamaya başlamıştı. O dönemlerde çok konuşulan aşk ne yazık ki ayrılıkla sonlanmıştı. Şimdilerde ise eski sevgililer para konusunda mahkemelik olmuş durumda.

Sözcü’den Hayati Arıgan’ın haberine göre, Ebru Şallı 2015 ila 2017 yılları arasında Sinan Akçıl ile sevgili olduğu dönemde, Akçıl için bankadan kredi çekmiş. İkilinin yollarını ayırmasının ardından borcun ödenmesi konusunda aralarında bir protolol imzalanmış ancak Sinan Akçıl’ın borcunu ödemeyince Ebru Şallı avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurmuş.

Ebru Şallı geçtiğimiz yıl Uğur Akkuş ile nikah masasına oturdu. Sinan Akçıl ise oyuncu Burcu Kıratlı ile aşk yaşıyor. İkili yollarını tamamiyle ayırsa da eski defterler bir türlü kapanmıyor. Akçıl için özel bir bankadan 230 Bin Lira kredi çeken Şallı’nın elinde senetler var. Parasının ödenmediğini iddia eden ünlü manken yasal yollar ile hakkını arıyor. Eğer söz konusu 230 Bin Lira ödenmezse şarkıcı Sinan Akçıl’a haciz işlemi başlatılacak.

İkilinin yeni sevgili olduğu yıllarda magazin muhaberilerinin ”Sinan Akçıl’ın maddi durumunda bazı sıkıntılar yaşadığı, sizden destek aldığı dedikodusu var. Buna ne diyeceksiniz?” sorusu üzerine Ebru Şallı, “Benden para istese birbirimize karşı saygımızı kaybederiz. Yeni flört eden bir çiftiz. Karşılıklı yardımlaşma ancak evliler arasında olur. Sinan bunu yapacak biri değil.” cevabını vermişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ