MorTilki.Com

Murat Boz, Defne Samyeli’nin Kızı Deren Talu ile Aşk Mı Yaşıyor?

Murat Boz, Defne Samyeli’nin Kızı Deren Talu ile Aşk Mı Yaşıyor?

39 yaşındaki yakışıklı şarkıcı Murat Boz ve 23 yaşındaki Deren Talu, söylentilere göre yeni bir aşka yelken açtı. Bir dostlarının doğum günü partisinde tanışan ikili, iddialara göre arkadaşlıklarını kısa sürede ilerleterek gözlerden bir şekilde aşk yaşamaya başladı…

Sevgilisi Aslı Enver ile yollarına geçtiğimiz aylarda ayıran ünlü pop şarkıcısı Murat Boz ve Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu, geride bıraktığımız günlerde davetli oldukları bir doğum günü etkinliğinde karşılaştı. 

Deren Talu ve annesi Defne Samyeli, ünlü mimar Efe Kesgün’ün doğum günü için düzenlenen partinin davetlilerindendi. Talu, söylentilere göre o gece arkadaşlarının vasıtasıyla Murat Boz’la tanıştı.

Murat Boz ve Deren Talu ikilisi, bu kısa tanışma serüveninin ardından arkadaşlıklarını ilerletti. Arkadaşlıkları ilerleyen günlerde aşka dönüşen çift, ortak bir karar alarak ilişkilerini gözlerden uzak bir şekilde yaşamaya başladı.

Deren Talu, son olarak ünlü iş insanı Kerim Sabancı ile aşk yaşamaktaydı. Murat Boz ise Aslı Enver’le olan ilişkisini 4 ay önce sonlandırmıştı.

İkilinin aşk yaşadığı yönündeki söylentiler, yakışıklı şarkıcı Murat Boz’un hayranlarını bir hayli şaşırttı. Bazı kullanıcılar, yaş farkı nedeniyle bu ilişkinin doğru olmadığını belirtti. Çift, bu söylentiler hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ