MorTilki.Com

Kim ve Kourtney Kardashian, Televizyon Programında Yumruk Yumruğa Kavga Etti

Kim ve Kourtney Kardashian, Televizyon Programında Yumruk Yumruğa Kavga Etti

Her adımıyla olay yaratan Kardashian kardeşler, Amerika’da yayınlanan ve reyting rekorları kıran televizyon programında yine gergin anlar yaşadı. “Keeping Up with the Kardashians” isimli şovun yeni fragmanında, Kim ve Kourtney kardeşlerin kavga ettiği görüntüler sosyal medyanın gündeminde.

Kardashian ailesi, hayat hikayelerini konu alan reality şov programında yeni bir skandala daha imza attılar. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak programın 18. sezon tanıtımında yaşanan büyük kavga, ABD magazin gündemine şimdiden damga vurdu.

Olay yaratan fragmanda; Kim Kardashian, birden ayağa kalkıyor ve ablasının üzerine yürüyerek yumruk atmaya başlıyor. Kim, o anlarda yüksek bir sesle “Bir daha bana böyle gelme” diyerek bağırıyor.

İkilin hayranları, abla kardeş arasında yaşanan bu kavga sonrası sosyal medyada tartışmaya başladı. Kourtney’in takipçileri, ünlü yıldızın bunları hak edecek bir şey yapmayacağını savundu.

Keeping Up with the Kardashians programında yıldızı parlayan Kourtney, kardeşinin bu yaptıklarından sonra “Söyleyecek hiçbir şeyin yok mu?”diyerek bağırıyor ve elinde bulunan içecek kutusunu ona doğru fırlatıyor.

Programın tanıtım görüntülerinde, yaşanan bu kavga hakkında daha fazla detay verilmedi. İlk olarak 14 Ekim 2007 tarihinde yayınlanan televizyon programı, yayınlanan her yeni bölümü ABD’de en çok izlenen yapımlar arasına girmektedir.

Söz konusu reality konulu televizyon dizisi, Kim Kardashian’ın öz ve üvey kardeşlerinden Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kylie Jenner ve annesi Kris Jenner‘in ülkede büyük ün kazanmasını sağlamıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ