MorTilki.Com

Bugün 36 Yaşına Giren Beren Saat’e Kocası Kenan Doğulu’dan Aşk Dolu Sürpriz Mesaj

Bugün 36 Yaşına Giren Beren Saat’e Kocası Kenan Doğulu’dan Aşk Dolu Sürpriz Mesaj

26 Şubat 1984 doğumlu ünlü oyuncu Beren Saat, bugün 36 yaşına girdi. Kenan Doğulu ise eşinin doğum gününde romantik bir mesaj paylaşarak aşk dolu sözcüklerle jest yaptı.

2014 yılında şarkıcı Kenan Doğulu ve oyuncu Beren Saat nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz yıl ise evlilik süreçlerinde sıkıntılı günler geçiren ünlü çift yaklaşık 7 ay boyunca ayrı kaldı. İkili için mutsuz geçen bu günlerin ardından aşklarına kaldıkları yerden devam etmeye karar verdiler. Nitekim, Beren Saat’in doğum gününde eşi Kenan Doğulu’nun sosyal medyadan paylaştığı aşk dolu mesajlar bunun en bariz kanıtı.

Evliliklerine Bir Şans Daha Verdiler

2014 yılında yurt dışında evlenerek hayatlarını birleştiren Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti arasındaki anlaşmazlıklar geçen yıl ortaya çıktı. İkilinin arasındaki sorunlar, Beren Saat’in yaş gününde ölen eski erkek arkadaşını paylaşmasıyla magazin gündemine yansımıştı. Bu süreci geride bırakan ünlü çift, 7 aylık ayrılığın sonrasında evlilik hayatlarına bir şans daha vererek yeniden birleşme kararı aldı.

Çok Seviyorum Seni Sevmeyi, İyi ki Varsın, İyi ki Doğmuşsun!

Instagram hesabından eşi Beren Saat’in fotoğrafını paylaşan Kenan Doğulu, aşk dolu bir not ekledi. Paylaşımında, ”Çok seviyorum seni sevmeyi sevgilim ♥️ İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve seni yaşama fırsatım olmuş. Harika bir yaşın daha olsun, güzel yüzün hep gülsün 🙏🏻🎉💖💫” ifadelerini kullandı.

Kenan Doğulu’nun eşinin doğum günü için yaptığı bu paylaşıma takipçileri kısa süre içinde onbinlerce beğeni ve çok sayıda yorum gönderdi. Takipçileri, ”Maşallah size”, ”Birbirinize çok yakışıyorsunuz, ne olur ayrılmayın”, ”İkinizi de çok seviyoruz”, ”İnşallah aşkınızı sonsuza dek yaşarsınız”, ”Doğum günün kutlu olsun Beren” gibi birçok yorum yapıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ