MorTilki.Com

Ünlü Aktör Jackie Chan, Hakkında Çıkan “Corona Virüsü Nedeniyle Karantinaya Alındı” Haberlerini Yalanlandı

Ünlü Aktör Jackie Chan, Hakkında Çıkan “Corona Virüsü Nedeniyle Karantinaya Alındı” Haberlerini Yalanlandı

Bugün sosyal medyada gündeme gelen paylaşımlarda, 65 yaşındaki Hong Konglu sinema yıldızı Jackie Chan’nin Corona virüsü nedeniyle müşahede altına alındığı iddia edilmişti. Ünlü oyuncu olayın ardından bir basın açıklaması yaparak, bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Ülkedeki bir haber ajansı, Jackia Chan’in katıldığı etkinlikle bir kişide Corona virüsü tespit edildiğini, bu nedenle ünlü aktörün de aralarında bulunduğu bütün davetlilerin karantina altına alındığını duyurmuştu. Haberde, aynı zamanda oyuncunun yanında bulunan eşi ve eşinin annesinin de gözlem altına alındığı iddia edilmişti.

Jackie Chan, bu söylentilerin sosyal medyada dünya gündemine yerleşmesinin ardından bir basın toplantısı düzenledi. Sağlık durumunun gayet iyi olduğunu söyleyen Chan, Corona virüsü şüphesiyle karantina altına alındığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Olayın meydana geldiği yerde hiç bulunmadığını söyleyen Chan, o esnada ailesiyle birlikte başka bir mekanda akşam yemeği yediklerini ve bulundukları ortamda Corona virüsü taşıyan kimsenin bulunmadığını açıkladı.

Ünlü oyuncu, geride bıraktığımız günlerde Hong Kong’ta meydana gelen gösterilerin ardından güvenlik güçleri yararına düzenlenen etkinliğe katılmıştı. Chan’in bu etkinlikteki konuşmalarına polis şiddetini desteklediği gerekçesiyle birçok kişi tepki göstermişti.

Virüsün Tedavisini Bulana Para Ödülü Vereceğini Duyurmuştu

Jackie Chan, Corona virüsü nedeniyle can kayıplarının artması üzerine bir açıklama yapmış ve tedavinin bulunması için elinden gelen her şeyi yapabileceğini söylemişti. Ünlü aktör, virüsün tedavisini bulan kişiyi 1 milyon Çin Yuanı (871 bin TL) ile ödüllendireceğini duyurmuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ