MorTilki.Com

Göğüs Bölgesini Boyayan Helin Avşar’ın Paylaşımı Sosyal Medyada Olay Oldu

Göğüs Bölgesini Boyayan Helin Avşar’ın Paylaşımı Sosyal Medyada Olay Oldu

Hülya Avşar’ın kız kardeşi Helin Avşar’ın son yaptığı sosyal medya paylaşımı olay oldu. Siyah transparan üst giysisiyle poz veren Avşar’ın frikik vermemek için göğüs bölgesini boyaması amatörce olarak yorumlandı.

Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar’ın kız kardeşi Helin Avşar son günlerde moda işiyle uğraşıyor. Geçtiğimiz yıl estetik operasyonlar geçiren Helin Hanım, güzelliğini ‘dosta düşmana’ göstermek için her fırsatta sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşıyor.

Estetik operasyonlar sonrası adeta bambaşka biri olan Helin Avşar, son halini sıklıkla sosyal medya hesabından çeşitli fotoğraflarla paylaşıyor.

Sarı saçları ve fit vücuduyla dikkat çeken Helin Avşar’ın Instagram hesabından yaptığı son paylaşımı ise dikkat çekti. Transparan üst kıyafeti ve taytıyla poz veren ünlü isim, frikik vermemek için önlem olarak göğüs bölgesini siyah boyayla kapattı.

41 yaşındaki Avşar’ın hem transparan bir kıyafet giymesi hem de frikik vermemek için bu şekilde bir önlem alması takipçileri tarafından eleştirildi. Ayrıca, göğüs bölgesindeki siyah boya amatörce olarak yorumlandı. Takipçilerinden bazıları, ”Giyme cesaretin yoksa giyme, paint ile boyamak nedir” gibi yorumlar yaptı.

Estetik operasyonların ardından farklı bir yüze kavuşan Avşar, saç rengini değiştirdi ve son haliyle bambaşka biri oldu. İşte Helin Avşar’ın estetiksiz önceki hali ve estetikli son hali…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ