MorTilki.Com

Murat Boz, Caroline Yılmaz’ın “Evde Üstü Çıplak Geziyor” Şeklindeki İddialarını Yalanladı

Murat Boz, Caroline Yılmaz’ın “Evde Üstü Çıplak Geziyor” Şeklindeki İddialarını Yalanladı

Türkan Şoray’a olan benzerliği ile dikkat çeken şarkıcı ve besteci Caroline Yılmaz, sunuculuğu yaptığı programdaki Murat Boz açıklamasıyla herkesi şaşırtmıştı. Ünlü pop şarkıcısı Murat Boz ile komşu olduğunu söyleyen Yılmaz, şarkıcının ev hallerine tanıklık ettiğini belirtmişti. Boz, söz konusu söylentilerin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yayımladı.

TV 8,5 ekranlarında yayınlanan Caroline Show isimli programında konuklarıyla sohbet eden Caroline Yılmaz, bir sitenin 17. katında ikamet ettiğini ve ismi meçhul bir hayranın kendisine drone ile sürekli hediye gönderdiğini belirtti.

Bu sırada sohbet komşuluk hakkında açıldı ve Caroline Yılmaz, “Murat Boz’un ev hallerini çok sık şahit oluyorum. Evde sık sık arkadaşlarıyla parti veriyor. Üstü çıplak dolaşıyor, buzdolabının kapısını açıp elma alıp yiyor. Sonra kahve içiyor, geriniyor, esniyor.” ifadelerini kullandı.

Murat Boz, Yılmaz’ın bu açıklamasının sosyal medyada gündem haline gelmesinin ardından bir açıklama yapma gereği duydu. Şarkıcı, 5 katlı bir apartmanda oturduğunu ve böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledi.

39 yaşındaki yakışıklı şarkıcı, baştan sona yalan ifadeler içeren bu tür söylentilere itibar edilmemesi gerektiğini ve oturduğu evin 5 katlı olduğunu belirtti.

Boz’un bu açıklamasından haberdar olan Caroline Yılmaz, yanlış anlaşıldığını düşünerek sosyal medyada hesabından konuya ilişkin bir gönderi paylaştı.

Açıklamasında art niyetli olmadığını, anlattıklarının espri maksatlı olduğunu söyleyen Yılmaz, böyle bir şey için yanlış anlaşılmak ve kimseyle kırgınlık yaşamak istemediğini belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ