MorTilki.Com

Ece Erken’den Yasak Aşk İddialarına Yanıt! Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Olan İlişkisini Canlı Yayında Duyurdu

Ece Erken’den Yasak Aşk İddialarına Yanıt! Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Olan İlişkisini Canlı Yayında Duyurdu

Güzel sunucu Ece Erken’in Beşiktaş Spor Kulübü yönetim kurulu eski üyesi, evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile sevgili olduğu bir süredir magazin gündeminde konuşuluyordu. Sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programında yasak aşk iddialarına yanıt veren Erken, ”İlişkimizi herkes biliyor, gizli ve yasak bir durum yok” dedi.

Ünlü sunucu Ece Erken‘in, BJK spor kulübünün hukuk işlerinden sorumlu eski yönetim kurulu üyesi, evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile birlikte olduğu megazin gündeminde şok etkisi yarattı. Hafta içi her sabah Beyaz Tv ekranlarında yayımlanan Söylemezsem Olmaz programının sunuculuğunu yapan Erken, canlı yayında yasak aşk iddialarına yanıt verdi.

İlişkimizi Herkes Biliyor, Ne Yasak Ne de Gizli Bir Durum Var!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 15 yıllık eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu, Ece Erken ile olan ilişkiyi öğrenince boşanma davası açtı. Bu sabah Beyaz Tv ekranlarında yayımlanan Söylemezsem Olmaz programında kendini savunan Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile sevgili olduğunu doğruladı ancak yaşadığı ilişkinin yasak olmadığı konusuna vurgu yaptı.

Bir takım haberler çıkmış. Sadece şunu söylemek istiyorum, ortada ne gizli ne de yasak bir şey var. Zaten bunu kısa bir zaman öncesine kadar sizlerle de paylaştım. Çalışma arkadaşlarımdan, ailemden, evimden evladıma kadar herkesin birdiği bir şey. İlişkim saklı gizli değildir, yasak değildir. Yakaladık gibi bir takım yazılar yazıyorlar. Kaçan yakalanır, biz zaten ortada yaşıyoruz her şeyi. O yüzden sizlerle paylaşarak açıklama yapmak istedim. Zaten çok fazla konuşacak bir şey de yok” dedi.

İlişkileri 1 Yıldır Sürüyor

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve 41 yaşındaki Ece Erken arasındaki aşk ilişkisi iddialara göre yaklaşık 1 yıl önce başlamış. Şafak Bey’in karısı Benan Hanım ise bu ilişkiyi yaklaşık 3 ay önce öğrenmiş ve ivedilikle boşanma davası açmış.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ