MorTilki.Com

Ünlü Televizyoncunun Dedelik Sevinci! Acun Ilıcalı Torun Bekliyor

Ünlü Televizyoncunun Dedelik Sevinci! Acun Ilıcalı Torun Bekliyor

Survivor’ın başlamasıyla birlikte yoğun iş temposu olduğu bilinen Acun Ilıcalı’ya müjdeli haber geldi. 3 yıl önce evlenen kızı Banu’nun dört buçuk aylık hamile olduğu haberi ünlü televizyoncuyu dedelik sevincine boğdu.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı‘nın büyük kızı Banu Ilıcalı 3 yıl önce Efe Ceyhun ile nikah masasına oturmuştu. Ekranlardan uzak sakin bir yaşam sürdüren 30 yaşındaki Banu Ilıcalı’nın hamile olduğu öğrenildi. İddialara göre, Banu Ilıcalı 4,5 aylık bir kız bebeğe hamile.

Acun Ilıcalı Dede Oluyor!

Acun Ilıcalı’nın 1988 ila 1993 yılları arasında Seda Başbuğ ile 5 yıl süren bir evlilik hayatı olmuştu. Bu evlilikten dünyaya gelen Banu Ilıcalı 3 yıl önce Efe Ceyhun ile nikah masasına oturarak dünya evine girdi. Söylentilere göre, müjdeli haberi yalnızca yakınlarıyla paylaşan Banu Ilıcalı, 4,5 aylık hamile ve kız bebek bekliyor. Babasına ise ”Dede oluyorsun” diyerek mutlu haberi vermiş.

Kızı Banu’ya ”Mucize Çocuk” Diyor

Yıllar önce, Acun Ilıcalı’nın anne ve babası o dönemde 10 aylık olan torunları Banu Ilıcalı ile Bodrum’a tatile giderken korkunç bir trafik kazası geçirmiş, trajik şekilde yaşamlarını yitirmişlerdi. Bu kazadan sağ olarak kurtulan Banu Ilıcalı’nın ise vücudunda 20’ye yakın kırık meydana gelmiş. Kazadan uzun seneler sonra ailesinin geçirdiği kazayı anlatan Ilıcalı, ”Dünyada, bundan daha büyük bir acı olamaz herhalde. Öyle bir acıydı ki, kızımın yaşamasına sevinememiştim bile. Banu’nun o kazadan sağ çıkması gerçekten bir mucizeydi. Ben o yüzden kızıma ‘mucize çocuk’ derim” ifadelerini kullanmıştı.

30 yaşında olan Banu Ilıcalı ekranlardan ve magazin dünyasından uzak bir hayat sürdürüyor. Sosyal medya hesaplarını gizli kullanan Ilıcalı, yakın dostları ve akrabaları dışında kimsenin takip isteğini kabul etmiyor.

Acun Ilıcalı ise kızının verdiği müjdeli haber hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ