MorTilki.Com

Survivor’ın İki Yeni Yarışmacısı Erman Altıkardeş ve İrem Akın Kimdir?

Survivor’ın İki Yeni Yarışmacısı Erman Altıkardeş ve İrem Akın Kimdir?

Survivor’ın henüz ilk bölümlerinde yaşadıkları sakatlıklar yüzünden diskalifiye edilen Şaziye İvegin ve Uğur Pektaş’ın yerine kadroya dahil edilecek iki yeni isim netlik kazandı. Survivor yedek oyuncu kadrosunda olan milli boksör İrem Akın ve futbolcu Erman Altıkardeş ünlüler takımında ter dökecek.

Bilindiği gibi, Survivor’un en iddialı yarışmacılarından olan oyuncu Uğur Pektaş ve eski milli basketbolcu Şaziye İvegin sürpriz bir şekilde sakatlık geçirerek yarışmadan ayrılmak zorunda kalmışlardı. Ünlüler takımındaki iki yarışmacının eksikliği, yedek oyuncu kadrosundan takviye yapılarak tamamlandı. Buna göre, milli kadın boksör İrem Akın ve futbolcu Erman Altıkardeş Survivor Ünlüler takım kadrosuna dahil edildi.

Şaziye İvegin ve Uğur Pektaş’ın Sakatlığı Neydi?

Survivor 2020‘nin yarışmacı kadrosu açıklandığında en dikkat çeken iddialı yarışmacılardan ikisiydi Uğur ve Şaziye. Ancak, yarışmanın henüz ilk bölümlerinde bu iki ismin sakatlık geçirerek diskalifiye olması şaşkınlık yarattı. Oyuncu Uğur Pektaş yarışma esnasında parkurda dizinden sakatlandı. Eski milli basketçi Şaziye İvegin ise çapraz bağlarının kopması nedeniyle yarışmadan çekilmek zorunda kaldı.

Bu iki yarışmacının mecburi diskalifiyelelerinin ardından kadroya alınan İrem Akın ve Erman Altıkardeş‘i, ilk kez 22 Şubat Cumartesi akşamı ekrana gelecek Survivor yeni bölümde yarışırken izleyeceğiz.

Survivor Yarışmacısı İrem Akın Kimdir?

Aslen Kastamonulu olan İrem Akın 1998 doğumludur. Tekirdağ’da yaşamını sürdüren Akın, henüz 9 yaşındayken spor hayatına adım atmıştır.  Muay Thai ve Kick Boks sporlarında 30’a yakın derecesi vardır. 1.70 boyunda ve 60 kilo ağırlığında olan İrem Akın, Muay Thai sporunda üç yıl boyunca peş peşe şampiyonluk yaşayan ilk ve tek kadın sporcumuzdur.

Survivor Yarışmacısı Erman Altıkardeş Kimdir?

Sakatlanan Uğur Pektaş’ın yerine Survivor’a katılan Erman Altıkardeş 22 Şubat 1996 doğumludur. Balkan göçmeni ebeveynlerin oğlu olan Altıkardeş, küçük yaşlarda Altay kulübünün altyapısında spor kariyerine adım atmıştır. Başarılı bir kaleci olan genç isim Altay, Özçamdibispor,  Ekol Göz Mememenspor takımlarında oynamıştır. Futbolun yanı sıra diğer spor dallarına da meraklı olmasıyla bilinen Erman Altıkardeş sporcu ve aktif bir kişiliğe sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ