MorTilki.Com

Şarkıcı Ebru Polat, Tartışma Yaratan Yeni Sevgilisi Hakkında İlk Kez Konuştu

Şarkıcı Ebru Polat, Tartışma Yaratan Yeni Sevgilisi Hakkında İlk Kez Konuştu

Sosyal medya paylaşımları sıkça gündeme gelen Ebru Polat’ın, herkesin konuştuğu yeni sevgilisiyle Dubai’de tatil yaptığı iddia edilmişti. Gezi parkı olaylarında palayla gösteri yapanlara saldıran Sabri Çelebi ile aşk yaşadığı ortaya çıkan 36 yaşındaki şarkıcı, sosyal medya hesabından konuyla ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Instagram hesabında paylaştığı fotoğraf ve videolarla dikkat çeken Ebru Polat, son günlerde yüzünü göstermekten kaçındığı bir erkekle çekilmiş görsellerini yayınlıyordu.

2013 yılında yaşanan Gezi olaylarında göstericilere saldıran “Palalı Sabri” lakaplı Sabri Çelebi, Dubai’de bir gece kulübünde Ebru Polat ile çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Şarkıcının yeni sevgilisinin kim olduğunu merak edilirken, Sabri Çelebi’nin Ebru Polat ile eğlenirken çekilmiş görüntülerini Instagram’da yayınlamasıyla, meraklı takipçilerinin akıllarındaki soru işaretleri giderilmiş oldu.

Palalı Sabri ile aşk yaşadığı ortaya çıkan şarkıcı Ebru Polat, kendisine gelen eleştiriler hakkında bir açıklama yapma gereği duydu.

Şarkıcı, “Ünlü olmanın zorlukları işte; en ufak bir şeyde problem yaşarız. Ben görüştüğüm insanların GBT’sine bakmıyorum. Ben bir insanı seviyorum, görüşürüm, konuşurum.” şeklindeki ifadeleriyle hakkında çıkan haberleri doğrulamış oldu.

Kimsenin yaptığı bir hatanın başka insanları ilgilendirmediğini söyleyen Ebru Polat, yanlış bir şey yapsa bile kimsenin gelip kendisini eleştirme hakkının olmadığını ifade etti.

Ebru Polat, sosyal medyada kendisi hakkında yapılan “Yine zengin bir adam bulmuş” şeklindeki yorumları da sert bir dille eleştirdi.

Kendisini seven hayranlarının bu tür yorumlar yapmayacağını söyleyen şarkıcı, takipçi sayısının son günlerde iki kat arttığını ve bu tür yorumların kendisini tanımayan kişiler tarafından yapıldığına değindi. Kimseden maddi bir beklentisinin olmadığını ifade eden Polat, paralı adam kovalayacak birisi olmadığını ve insanların saygılı olması gerektiğini açıkladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ