MorTilki.Com

Seda Sayan’ın Oğlu Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu’nun Aşk Yaşadığı Ortaya Çıktı

Seda Sayan’ın Oğlu Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu’nun Aşk Yaşadığı Ortaya Çıktı

31 yaşındaki oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile Oğulcan Engin’in, bir süredir gözlerden uzak bir şekilde aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Şarkıcı Seda Sayan’ın futbolcu oğlu ve oyuncu yeni sevgilisi Ezgi Eyüboğlu, geride bıraktığımız gün gerçekleşen Bayi Toplantısı filminin galasında ilk defa birlikte görüntülendi.

Kaan Yıldırım’ın eski eşi Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin hakkındaki aşk söylentileri, bir süredir magazin gündeminde. Bir aya yakın süredir birlikte oldukları söylenen ikili, iddialara göre arkadaş ortamında tanıştı ve arkadaşlıkları aşka dönüştü.

Son olarak “Yol Arkadaşım 2” filminde rol alan oyuncu Ezgi Eyüboğlu, sosyal medya hesabında kalpli balonlarla çekilmiş romantik bir fotoğraf yayınlamıştı. Fotoğraf karesine yansıyan balonları Oğulcan Engin’in hediye ettiği yönünde söylentiler ortaya çıkmıştı.

İkilin aşkı, dün akşam katıldıkları film galasında belgelendi. Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu, davet edildikleri etkinlikte birlikte görüntülenmemek için büyük çaba gösterdi ancak bu çaba yeterli olmadı.

Kamera karşısına ayrı ayrı geçerek poz veren ikilinin telaşlı halleri, magazin muhabirlerinin dikkatinden kaçmadı. Çift, konu hakkında kendilerine yöneltilen soruları yanıtlamaktan kaçındı.

Galaya katılan şarkıcı Murat Dalkılıç, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla farkında olmadan ikilin aşkını ortaya çıkardı. Fotoğrafta, Eyüboğlu ve Engin ikilisinin birlikte oturduğu ve neşeli tavırları gözlerden kaçmadı.

Ezgi Eyüboğlu, kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım ile olan 3 yıllık evliliğini geçtiğimiz yıl bitirmişti. Oyuncu ile Haziran ayında yollarını ayıran Kaan Yıldırım’ın adı, son günlerde şarkıcı Hadise ile anılıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ