MorTilki.Com

Tuvana Türkay, Rol Aldığı Filmin Galasındaki Gafı ile Sosyal Medyanın Gündeminde

Tuvana Türkay, Rol Aldığı Filmin Galasındaki Gafı ile Sosyal Medyanın Gündeminde

29 yaşındaki oyuncu Tuvana Türkay, sevgililer gününden vizyona giren Ağır Romantik isimli sinema filminin İstanbul galasındaki açıklaması ile gündemde. Filmin tanıtımı için konuşan Onur Tuna’dan sonra söz alan Türkay, rol arkadaşının yaptığı açıklama ile dalga geçerek tepki topladı.

Başarılı senarist ve yönetmen Deniz Denizciler’in yeni filmi Ağır Romantik, 14 Şubat tarihinde vizyona girdi. Filmin oyuncularından Tuvana Türkay’ın gala konuşması ise ortamda soğuk rüzgarlar esmesine neden oldu.

Birçok sinema ve dizi projesinde gördüğümüz 34 yaşındaki ünlü oyuncu Onur Tuna, kameraların karşısına geçerek “Eğlenerek bu işi yaptık. Birlikte güzel sahnelerimiz olduğuna inanıyoruz.” şeklinde bir konuşma yaptı.

Rol arkadaşının ardından kamera karşısına geçen Tuvana Türkay, “Kimse filmine kötü demez. ‘Biz çok eğlendik, umarım izleyenler de bunu hissederler’ klişelerine girmeyeceğim.” ifadelerinin ardından kahkaha atmaya başladı.

Tuvana Türkay’ın açıklama yaparken gösterdiği tavır, filmin oyuncularından Altan Erkekli ve Onur Tuna‘nın surat ifadelerinin bir anda değiştirdi.

Türkay, bu tavrının sosyal medyada tepki çekmesinin ardından Instagram hesabından; “Röportaja çıkmadan, içeride bütün oyuncular bu cümlenin klişeliğiyle gülüp eğlendik. En az çekilen 10 filmin 8 tanesinin galasında ‘Biz çekerken çok eğlendik’ denmesinin şakasını yaptığım için kusura bakmayın. Çünkü inanılmaz derecede kötü niyetli, kötü kalpli ve kötülükle beslenen insanlar olduğunuz aklımdan çıkmış. Ayrıca partnerim ‘Eğlenerek çektik’ diyor. Dolayısıyla kusur görenindir.” şeklinde bir duyuru yayımladı.

Türkay’ın rol arkadaşı Onur Tuna, henüz bu konuyla ilgili bir açıklamada bulunmadı. Filmin oyuncu kadrosunda; Sermiyan Midyat, Durul Bazan, Altan Erkekli, Servet Pandur ve Gazanfer Ündüz gibi usta oyuncular yer alıyor.

Onur Tuna’nın “Kerem”, Tuvana Türkay’ın ise “Aslı” karakterini canlandırdığı romantik komedi türündeki “Ağır Romantik” filmi, bu ikilinin ilginç tanışma hikayesini ve ilişki sürecini anlatıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ