MorTilki.Com

Burcu Esmersoy’dan Babasıyla İlgili Çarpıcı İtiraf: Beni Tuvalete Kapatıp Hortumla Acımadan Dövüyordu

Burcu Esmersoy’dan Babasıyla İlgili Çarpıcı İtiraf: Beni Tuvalete Kapatıp Hortumla Acımadan Dövüyordu

Sevilen televizyon sunucusu Burcu Esmersoy, konuk olduğu bir programda geçmişine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Esmersoy, çocukluk döneminde geçirdiği zorlu süreç ve babasından gördüğü şiddet hakkında ilk defa konuştu.

43 yaşındaki sunucu, Psikolog Gökhan Çınar’ın YouTube’de yayınlanan programının bu haftaki özel konuğuydu. Esmersoy, babası tarafından tuvalete kapatılarak hortumla dayak yediği o anları anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

Konuk olduğu programda geçmişine ait bilinmeyenleri ilk defa paylaşan Burcu Esmersoy, annesinin başka bir evlilik yaptığı için 18 yaşına kadar öz annesine teyze diye hitap etmek zorunda kaldığını, üvey babasının iyi bir insan olduğunu ve hakkını asla ödeyemeyeceğini söyledi. Aynı şeyleri annesi için söyleyemeyeceğini ifade eden ünlü sunucu, bir gün annesine yanlışlıkla anne dediği için tokat yediğini belirtti.

Henüz 3-4 yaşındayken babasının kendisini tuvalete kapatarak hortumla acımadan dövdüğünü açıklayan sunucu, birilerinin babasıyla ilgili bir ana git dediklerinde aklına bu olayın geldiğini ve tüm bu yaşananları sebepsiz bulduğunu söyledi.

Ablasının, babasıyla görüşmediği bir dönemde babalarının çok hasta olduğunu ve kendisini görmek istediğini belirtmesi üzerine görüşmeye gittiğini belirten ünlü sunucu, onu hasta şekilde gördüğü anlarda içinde bir rahatlama ve huzur hissettiğini, bunun için de insanların kendisini yargılamasını istemediğini ifade etti.

Bunun güzel bir duygu olmadığını söyleyen Esmersoy, o anlarda babasının yeniden sert bir dille konuşmaya başlamasının üzerine, “Şu anda seni bu kadar kötü bir durumda görüyor olmaktan duyduğum mutluluğu sana söylemek istiyorum. Allah’a olan inancımı çok arttırıyor.” ifadelerini kullandığını belirtti.

Esmersoy’un bu açıklamaları sosyal medyada gündem olurken, bir süredir aralarında dargınlık olan Demet Akalın‘da sosyal medya hesabından, “Sen çok özel bir kadınsın. Çok üzdün bizi. Çok mutlu olacaksın. Hem anne-baba bile olabilirsin. Hep güçlü kal.” şeklinde bir gönderi paylaşarak sunucuya zeytin dalı uzattı.

Ünlü sunucunun babası Timur Esmersoy, üç yıl önce bir magazin programında 9 yıldır görüşmediği kızı hakkında bazı açıklamalar yapmıştı. Kızıyla aralarının miras nedeniyle açıldığını, hastanede yatarken ağır hakaretlere uğradığını ve cenazesine gelmemesini vasiyet ettiğini söylemişti.   

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ