MorTilki.Com

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı Yarışmacısı Cemal Can Canseven Kimdir ve Nerelidir?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı Yarışmacısı Cemal Can Canseven Kimdir ve Nerelidir?

Survivor 2020, renkli yarışmacı kadrosu ve zorlu mücadeleleri ile 16 Şubat Pazar akşamı ekranlara merhaba dedi. Gönüllüler takımının yarışmacıları arasında bulunan Cem Can Canseven, mücadelesi ve diyaloglarıyla programın ilk bölümüne damga vurdu. Henüz ilk günden dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeni hakkında merak edilenleri sizler için bir araya getirdik.

Survivor gönüllüler kadrosundaki Cemal Can Canseven, YouTube’de çektiği makyaj videolarıyla ün kazanan Danla Bilic’in yakın arkadaşlarındandır. Instagram’da 300 bine yakın kişi tarafından takip edilen Canseven, aldığı DJ’lik eğitiminin ardından birçok eğlence mekanında mesleğini icra etmeye başlamış ve sosyal mecralarda tanınan bir isim haline gelmiştir.

İddialı olmaya gerek yok. Survivor’da icraat önemli” şeklindeki sözleriyle kendini tanıtan renkli yarışmacı, program öncesi yaptığı açıklamalarla bir hayli iddialı olduğunu dile getirmişti. Survivor 2020’nin ilk bölümündeki dokunulmazlık oyununda sergilediği parkur performansı ile izleyenleri şaşırtmayı başaran fenomen, zorlu rakipleriyle girdiği iki mücadelenin bir tanesini kazanmayı başardı.

Cemal Can Canseven Biyografi?

Katıldığı bir programda 10 yaşından beri Survivor’a katılma hayali olduğunu belirten Cemal Can Canseven, İzmir’de dünyaya gelmiştir ve 24 yaşındadır. Babası Selanik göçmeni, Annesi de Rizelidir. İlköğretim ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra üniversite eğitimi ve model olma hayali için İstanbul’a yerleşmiştir.

Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümü öğrencisi olan Canseven, ikinci sınıfta bir arkadaşının önerisi üzerine İstanbul’da DJ’lik kursuna yazılmıştır. Eğitiminin ardından DJ olarak çeşitli davet ve organizasyonlarda sahne alarak sosyal medyada popüler bir isim haline gelmiştir.

Cemal Can Canseven, Youtube kanalından bir video paylaşarak; Danla Bilic ile nasıl ve nerede tanıştığını, eğitimi hakkında merak edilenleri, İzmir’den İstanbul’a neden geldiği gibi takipçilerinden gelen bütün soruları yanıtlamıştır. Söz konusu videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ