MorTilki.Com

Cem Yılmaz, Kerem Bürsin’in “Herkes Mutlu Olsun” Açıklamasına Esprili Bir Gönderme Yaptı

Cem Yılmaz, Kerem Bürsin’in “Herkes Mutlu Olsun” Açıklamasına Esprili Bir Gönderme Yaptı

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkı, yapılan yeni açıklamalarla magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Sarıkaya’nın eski sevgilisi Kerem Bürsin, bu sürpriz ilişki hakkında kendisine yöneltilen sorulara: “Herkes mutlu olsun. Her şey güzel olsun.” cevabını vermişti. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı esprili bir paylaşımla bu sözlere göndermede bulundu.

İkilinin yaşadığı gizli aşk, gittikleri Atina tatilinde çekilen fotoğraf kareleriyle gün yüzüne çıkmıştı. Yılmaz’ın eski sevgilisi Defne Samyeli, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak konu hakkındaki düşüncelerini paylaşmıştı.

Söz konusu iddialar, Serenay Sarıkaya‘nın “Her şey göründüğü gibi” açıklamasıyla doğruluk kazanmıştı. Bir etkinlikte boy gösteren Sarıkaya’nın eski sevgilisi Kerem Bürsin, konuyla ilgili suskunluğunu bozarak kısa bir açıklama yaptı.

Yakışıklı oyuncu Bürsin, konunun kendisiyle ilgili olmadığı için konuşmasının doğru olmayacağını ancak herkesin mutlu olmasını istediğini ifade etmişti.

Ünlü komedyen Yılmaz, Instagram hesabında üzerinde ‘Bizim için sorun yok yeter ki mutlu olsunlar!‘  yazılı Birleşmiş Milletler logosunu, “Bir bu kalmıştı, iyi oldu.” notuyla paylaşarak Kerem Bürsin’in sözlerini esprili bir dille eleştirdi.

Birçok sosyal medya kullanıcısı, Defne Samyeli ile olan birlikteliğini Serenay Sarıkaya’ya olan aşkı yüzünden sonlandıran Cem Yılmaz’ı eleştiriyor. Komedyen, bu eleştiriler nedeniyle Twitter hesabından Müslüm Gürses’in Yıkıla Yıkıla şarkısını paylaştı.

Magazin muhabirleri, Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu‘ya da “Cem Bey ve Serenay Hanımı yakıştırdınız mı? İlişki hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusunu yöneltmişti. Yağtu, “Sizce bu konularla ilgili yorum yapabilir miyim?” diyerek konuşmayacağını belirtmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ