MorTilki.Com

Tuğba Ekinci’den Cem Yılmaz’a Ağır Eleştiri : Yüzü Turşu Gibi Olmuş, Dünyada Erkek Kalmasa Gideri Yok

Tuğba Ekinci’den Cem Yılmaz’a Ağır Eleştiri : Yüzü Turşu Gibi Olmuş, Dünyada Erkek Kalmasa Gideri Yok

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya arasındaki aşk polemiğinin sürdüğü şu günlerde şarkıcı Tuğba Ekinci’den komedyen Cem Yılmaz’a ağır bir eleştiri geldi. Ekinci, ”Güzelim kadınlar bunun neyine giderler. Yüzü alkolden kırmızı turşu olmuş. Dünyada erkek kalmasa gideri yok” ifadelerini kullandı.

Defne Samyeli ile aşk hayatını sonlandıran Cem Yılmaz kendisinden 18 yaş küçük oyuncu Serenay Sarıkaya ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İkilinin çok konuşulan ilişkisine bir yorum da şarkıcı Tuğba Ekinci‘den geldi. Sosyal medya üzerinden, Cem Yılmaz’a ithafen ağır cümleler kuran Ekinci, ”Dünyada erkek kalmasa gideri yok” dedi.

”Her Yeri Zeki Olsa Ne Olur, Yüzü Alkolden Bakımsız Kırmızı Turşu Olmuş”

Cüretkar paylaşımları ve sivri çıkışlarıyla bilinen şarkıcı Tuğba Ekinci, sosyal medyayı sık kullanan ünlülerden biri. Instagram hesabı üzerinden Cem Yılmaz’ın fotoğrafını ekleyerek sert ithamlarda bulunan Ekinci’nin paylaşımı dikkat çekti. Söz konusu eleştirel paylaşımda, ”Güzelim kadınlar bunun neyine giderler. Her yeri zeki olsa ne olur, yüzü alkolden bakımsız kırmızı turşu olmuş. Dünyada erkek kalmasa gideri yok.” ifadelerini kullandı.

Ne Olmuştu?

2019 yılının Aralık ayında Defne Samyeli ile ilişkisini sonlandıran ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Magazin muhaberlerinin sorularını havada bırakan ikili Atina’da birlikte görüntülenince aşk iddiaları kesinleşmiş oldu. Bu olayların üzerine, Defne Samyeli’nin eksi kocası Eren Talu’nun 10 yıl öce gazetece Ayşe Arman’a verdiği ”Defne beni aldattı” röportajı ise yeniden gün yüzüne çıktı.

İkilinin aşkıyla ilgili birçok ünlü isim çeşitli yorumlarda bulundu. Son olarak Tuğba Ekinci’nin sert göndermesi ise özellikle dikkat çekenler arasında. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın, Ekinci’nin ağır eleştirilerine nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ