MorTilki.Com

Serdar Ortaç’ın Eski Eşi Chloe Loughnan ve Kaan Kalyon Aşk mı Yaşıyor?

Serdar Ortaç’ın Eski Eşi Chloe Loughnan ve Kaan Kalyon Aşk mı Yaşıyor?

Serdar Ortaç ile olan evliliğini geçtiğimiz yıl sonlandıran Chloe Loughnan’ın ünlü tekstilci Kaan Kalyon ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. 2. Sayfa isimli magazin programında yayınlanan habere göre; yeni bir aşka yelken açan İrlandalı model, sevgilisiyle bir mekanda samimi şekilde dans ederken görüntülendi.

28 yaşındaki ünlü model Chloe Loughnan, şarkıcı Serdar Ortaç ile 5 yıl önce nikah masasına oturmuş ve mutlu bir evlilik sürdürmekteydi. Çift, 2019 yılında aldıkları ani bir kararla boşanmıştı

Ortaç’ın o dönemde yaşadığı hastalık sürecinin, Chloe Loughnan’ın ayrılık kararının altında yatan en önemli neden olduğu iddia edilmişti. Bir süredir hayatına kimseyi almayan modelin ismi, tekstil patronu Kaan Kalyon ile anılıyor.

Chloe Loughnan, geride bıraktığımız günlerde bir mekandan tek başına ayrılırken görüntülenmişti. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan model, boşanmasına rağmen halen adının Serdar Ortaç ile anılmasından rahatsızlık duyduğunu belirtmiş, bir yerlere gelmek için buna ihtiyacı olmadığını ifade etmişti.

Dün, kendisi gibi şarkıcı olan Seçil Gür ile birlikte görüntülenen Serdar Ortaç, meslektaşı ile bir müzik projesi için bir araya geldiklerini ve aralarındaki enerjinin çok yüksek olduğunu, bunun da aşta dönüştüğünü söylemişti.

Serdar Ortaç’ın yeni bir ilişki yaşamaya başladığını açıklamasından bir gün sonra, eski eşinin de Kaan Kalyon ile aşk yaşamaya başlaması akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programında gündeme gelen haberde, Chloe Loughnan ile Kaan Kalyon’un yakın bir arkadaşları vasıtasıyla bir mekanda tanıştığı ve aşk yaşamaya başladıkları belirtildi.

Chloe Loughnan ve Kaan Kalyon çifti, söylentilere göre tanıştıktan kısa bir süre sonra gecenin ilerleyen saatlerinde samimi bir şekilde dans ederken görüldü.

Kaan Kalyon Kimdir?

Kaan Kalyon, ünlü bir tekstil markasının sahibidir. Kurucusu olduğu şirket, kadınlara yönelik giyim ürünleri üretmektedir. Birçok ünlü isim, özel davet ve etkinlikler için bu moda markasının ürünlerini tercih etmektedir.

Sosyete dünyasının tanınmış tekstil patronunun adı, bir dönem oyuncu Sinem Kobal ile anılmıştır. Oyuncu, o dönem sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak iddiaların gerçek olmadığını, Kaan Kalyon’un sadece arkadaşı olduğunu söylemişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ