MorTilki.Com

Sports Illustrated Kadrosuna Alacağı 6 Yeni Mankeni Açıkladı

Sports Illustrated Kadrosuna Alacağı 6 Yeni Mankeni Açıkladı

Bikini ve mayo konusunda yılın trendlerini belirleyen Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisi, 2020 yılında birlikte çalışacağı modelleri belirledi. Geçtiğimiz hafta yapılan elemeler sonucu finale kalmayı başaran 6 manken, derginin bu yıl yapacağı çekimler için Turks ve Caicos tropik adalarında poz verecek.

Su sporları giyimi konusunda modaya yön veren Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisi Miami Swim Haftası’nda birlikte çalışacağı modelleri belirlemek için adaylar arasında eleme yaptı. Finale kalan 6 mankeni belirleyen Sports Illustrated, 2020 yılı içinde bu mankenlerle çekimlerini yapacağını açıkladı.

Geçtiğimiz yıl bir sürpriz bir karar alarak dünyanın ilk tesettürlü modeli Halima Aden ile anlaşma sağlamış ve ardından Kenya’daki Watamu Plajı’nda Aden haşemasıyla objektif karşısına geçmişti. Sports Illustrated Swimsuit Issue bu yıl yine sürpriz model seçimleri yaparak geleneği bozmadı. Nitekim, birlikte çalışacağı yeni mankenlerin arasında 50 yaş üstü ve kilolu isimlerin olması dikkat çekiyor.

Derginin bu yıl birlikte çalışacağı modellerinden en dikkat çeken ismi hiç şüphesiz Kaliforniyalı Kathy Jacobs. 55 yaşındaki Jacobs, ”Sports Illustrated Swimsuit’e bu kadar ileri görüşlü olduğu için çok minnettarım. 50 yaşın üzerindeki kadınların da bikini giyebileceğini göstermem için bana şans tanıdılar.” diyor.

Sports Illustrated kadrosuna girmeye hak kazanan bir diğer isim 25 yaşındaki Christie Valdiserri. Saç problemleri nedeniyle elemelere umutsuzca katıldığını dile getiren Valdiserri, ”SI Swimsuit için ilk altı modelden biri olmak benim için eşsiz bir duygu. Saçlarını kaybeden bir kadın olarak yaşadığım üzüntünün ardından bana bu fırsatın verilmesini minnetle karşılıyorum. Kendini ”farklı” hisseden her kadının diğer güzelliklerine odaklanmasını, yalnız olmadığını ve kendi tarzında çok özel olduğuna gerçekten inanmasını istiyorum.” dedi.

Son yıllarda dünya genelinde obezitenin artmasıyla birlikte plus size mankenlerin sayısında da artış olduğu dikkatinizi çekmiştir. Sports Illustrated dergisinin bu yıl kadrosuna aldığı büyük beden mankenin ismi Brielle Anyea. Amerika’nın Maryland eyaletinin Baltimore şehrinden elemelere katılan Anyea 24 yaşında. ”Minnettarlığın ötesinde hissediyorum! SI Swimsuit, güçlü mankenlerin bulunduğu dünyanın en iyi dergisidir. Büyük beden kraliçeleri temsil etmek ve en sevdiğim modelleri, Tyra Banks ve Ashley Graham‘ın ayak izlerini takip etmek için çok heyecanlıyım.” diyerek minnettarlığını dile getirdi.

Model olmak için havacılık sektöründeki işinden istifa eden 27 yaşındaki Tanaye White, seçmelere Amerika’nın Connecticut eyaletinden katıldı. Yaptığı kısa açıklamada, ”Geçen yıl hayatım önemli ölçüde değişti. Manken olmak için havacılık endüstrisindeki işimden ayrıldım ve aylar sonra SI Swimsuit kadrosuna girmeye hak kazandım. Şu anda rüyalarımı yaşıyorum ve hiç bitmesini istemiyorum!” dedi.

Miami Swim Week kapsamında düzenlenen elemelerde başarılı olan bir diğer isim Clarissa Boers. Floridalı olan genç manken 22 yaşında. ”Şu anda bir rüyadaymışım gibi hissediyorum. Söyleyeceğim hiç bir kelime bu fırsattan ve bu ailenin bir parçası olmaktan ne kadar minnettar olduğumu açıklayamaz. Sports Illustrated Swimsuit, kategorisinde her zaman bir numaradır. İnsanlar genellikle bu endüstrinin ne kadar homojen olabileceğini fark etmiyorlar. Sports Illustrated her kesimden insana hitap eden harika bir oluşum.” ifadelerini kullandı.

Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisinin en genç mankeni ise Jamea Lynee. Henüz 20 yaşında olan Jamea, Philadelphia Pensilvanya’dan seçmelere katıldı. Kısa röportajında, ”Sports Illustrated Swimsuit ailesinin bir parçası olmaktan ve onlarla birlikte çalışmaktan onur duyuyorum! Bu markanın temsil ettiği her şeyi destekliyorum. Bence kadınlara kendilerini ve birbirlerini sevmeyi öğretirken, her şeyi fethetmeye bir adım daha yaklaşıyoruz!” diyerek memnuniyetini ifade etti.

Elemeleri geçerek kadroya dahil edilen mankenler, Turks ve Caicos adalarında gerçekleştirilecek çekimlere katılacaklar. Bu altı mankenin Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisinin 2020 sayfalarında yer alacağı kesinleşse de hangisinin kapak kızı olacağı henüz netlik kazanmadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ